Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života

Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života - Janice Kaplan | Replicamaglie.com

...se.) Na to už se mě ptali mockrát a pokaždé jsem musel zklamat tou stejnou odpovědí: je za tím jenom tvrdá práce ... Partnerské testy lásky - na lásku chytře | UMĚNÍ MILOVAT.CZ ... . Žádná kouzla ... Za pouhé 2 dny byl můj manžel zpět ke mně, jen jsem chci poděkovat za toto pravdivé a upřímné kouzlo, pane, vše, co jste mi řekl, přišlo projít a děkuji, pane, prosím, chci říct všem, kdo hledá jakékoli řešení jejich problému, radím vám laskavě konzultovat toto kouzlo, on je skutečný, je mocný a cokoli kouzlo ... Opravdové žně lásky můžete zažít v měsíci v dubnu, kdy Venuše bude ve vašem znamení a energický Mars ve ... Pragma - knihy | Databáze knih ... ... Opravdové žně lásky můžete zažít v měsíci v dubnu, kdy Venuše bude ve vašem znamení a energický Mars ve Střelci. Vstupem Slunce do vašeho znamení 21.3., začíná období jara, využijte tuto dobu nejen k urovnání vašich partnerských vztahů. Když to nevyjde, můžeme to autorovi receptu pěkně vytmavit :-) Proto mám velkou radost, že se všechno podařilo tak, jak mělo. Hodně štěstí a lásky celé rodince a do života malému synkovi přeji ty nejlepší rodiče, jaké si jen může představit :-) On je totiž 100%ně má! JAK ULOVIT ŠTĚSTÍ A SPLNIT SI PŘÁNÍ Toto kouzlo bychom měli dělat v době, kdy měsíc dorůstá. Budete potřebovat 4 červené a 4 zelené svíčky. Červené představují štěstí a lásku, zelené prosperitu a úspěch. Ale je možné použít i jiné barvy, které uvážíte, že jsou pro vaši potřebu právě vhodné. Je ke Tvé cti, že mnoho lidí se rozhodlo pro Ježíše. Mám z toho velkou radost a děkuji Ti za všechna ta vítězství a každo.denní podporu, kterou jsi mně i mé rodině prokazoval. Mocný Bože, Ty víš, že se nacházím ve velké tělesné i duševní nouzi. Lékaři mi dávají už jen krátký čas života. Ale jak dobrý ukazatel zájmu ex o Vás to je, rovněž záleží na tom, jak rychle ex odepisoval/a, když jste byli ještě spolu a je potřeba to vztáhnout k tomu, protože jsou samozřejmě lidé, kteří odepisují na zprávy až druhý den, co zprávu obdrželi a je to pro ně zcela standardní frekvence....

INFORMACE

AUTOR
Janice Kaplan
DIMENZE
4,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života.pdf

POPIS

Bestsellerová autorka zkoumá v této knize fenomén „štěstí“. Přistupuje k němu téměř až vědecky a odkrývá jeho dopad na každodenní fungování každého z nás. V knize se také dočtete, jaká tajemství k úspěchu vedla v životě mnoha známých lidí. V případě že se nám podaří fenomén „štěstí“ zabudovat do oblasti rodiny, vztahů, zaměstnání a volného času, váš život nabere jiný směr – takový, jaký jste si vždycky přáli.

Chcete si přečíst knihu?Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janice Kaplan. Číst Jak přijít ke štěstí: Použijte kouzlo štěstí ke zlepšení práce, lásky a života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY