Trny v čase

Trny v čase - Jan Tomeš | Replicamaglie.com

... se jen vychloubá! To známe. Trny v čase Tomeš Jan ... Facebook ... . Dvacetiletá Karolína studuje filozofii a zdávají se jí podivné sny. Kdyby se jí nerozbil počítač a nebyla zoufalá, tomu cizímu klukovi, co ji oslovil v kavárně, by nikdy nenapsala. Tomáš: floutek, co se jen vychloubá! To známe. V dubnu jsem zvládla pouze pět knih (a čtyři audioknihy navrch), dvě z nich jsou komiksy, účastnila jsem se jednoho Book clubu s autorem, a tak se video opět natáhlo na čtvrthodinu. O ... O Trny v čase by měli zavadit především t ... Trny v čase - Jan Tomeš | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . O ... O Trny v čase by měli zavadit především ti, kdo se v dětství s chutí ztratili v Sofiině světě a záhady je nepřestaly lákat ani v dospělém věku. Jan Tomeš přichystal literární výlet po myšlenkových proudech a také ukázal, že mileniálové nemají v hlavě jen avokádo. Trny v Čase - PASEKA ilustrace a grafická úprava . Stavebnice „Galerie v kufru" produktový design. Jak zvířata spí - BAOBAB ilustrace, grafický design. Spravedlnost v Jeruzalémě - PASEKA ilustrace. Soubor linorytů U babičky ilustrace. DAMU #Jr. ilustrace. časopis Hybris grafický design. Hybris - spripy...

INFORMACE

AUTOR
Jan Tomeš
DIMENZE
6,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Trny v čase.pdf

POPIS

Dvacetiletá Karolína studuje filozofii a zdávají se jí podivné sny. Kdyby se jí nerozbil počítač a nebyla zoufalá, tomu cizímu klukovi, co ji oslovil v kavárně, by nikdy nenapsala. Tomáš: floutek, co se jen vychloubá! To známe. Jenže je to právě Tomáš, kdo Karolínu bez předsudků a rychlých závěrů vyslechne. Karolína totiž také pátrá, kdo vlastně byla její máma a kam zmizela. A tak se tihle dva vydávají na dobrodružnou cestu po Evropě i filozofických směrech a přehodnocují svá stanoviska. O Trny v čase by měli zavadit především ti, kdo se v dětství s chutí ztratili v Sofiině světě a záhady je nepřestaly lákat ani v dospělém věku. Jan Tomeš přichystal literární výlet po celé Evropě i myšlenkových proudech a také ukázal, že mileniálové nemají v hlavě jen avokádo.

Chcete si přečíst knihu?Trny v čase ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Tomeš. Číst Trny v čase Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY