Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry

Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry - Chris Jarmey, | Replicamaglie.com

...ch skupin, svaly jsou znázorněny... Kniha Atlas svalů - anatomie ... Anatomie | Odborná literatura a právnická literatura Aleš ... ... . Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu. Vhodné i pro osobní trenéry. 499 Kč. Ostatní s tímto titulem kupují: Atlas svalů - anatomie - Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry ... Atlas svalů - anatomie. Celkové hodnocení ... Přehledná p ... Atlas svalů - anatomie -- Pro studenty, fyzioterapeuty ... ... ... Atlas svalů - anatomie. Celkové hodnocení ... Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu. Kapitoly jsou sestaveny podle svalových skupin ... Atlas svalů - anatomie - Jarmey Chris, Sharkey John - Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přen...

INFORMACE

AUTOR
Chris Jarmey,
DIMENZE
6,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry.pdf

POPIS

Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu. Kapitoly jsou sestaveny podle svalových skupin, svaly jsou znázorněny přehlednou barevnou anatomickou kresbou, české názvy jsou doplněny latinskými. U každého svalu je popsán jeho začátek, úpon, činnost a inervace. Autor John Sharkey je klinický anatom a fyzioterapeut.

Chcete si přečíst knihu?Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Jarmey,. Číst Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY