Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H. Ericksona

Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H. Ericksona - Sidney Rosen | Replicamaglie.com

...ti všem : časopis Student v nejslavnější éře československé žurnalistiky / Petr Feldstein, Tomáš Libánek ISBN 978-80 ... Můj hlas půjde s tebou: Naučné příběhy Miltona H. Ericksona ... ... MŮJ HLAS PŮJDE S TEBOU - Rosen, Sidney. Kniha autora Rosen, Sidney: MŮJ HLAS PŮJDE S TEBOU. Hodnocení: 5.0 hvězdičky z 5. 234 recenzí obchodu ... Milton H. Erickson je nazýván nejvlivnějším hypnoterapeutem naší doby. Můj hlas půjde s tebou: Naučné příběhy Miltona H. Ericksona Milton H. Erickson je nazýván nejvlivnějším hypnoterapeutem naší doby. Součástí jeho terapie byly naučné p ... Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H ... ... . Ericksona Milton H. Erickson je nazýván nejvlivnějším hypnoterapeutem naší doby. Součástí jeho terapie byly naučné příběhy (teaching tales), které cestou šoku, překvapení či zmatení, s využitím otázek, hříček a hravého humoru, pomáhaly lidem vidět svou ... Milton H. Erickson je nazýván nejvlivnějším hypnoterapeutem naší doby. Součástí jeho terapie byly naučné příběhy (teaching tales), které cestou šoku, překvapení či zmatení, s využitím otázek, hříček a hravého humoru, pomáhaly lidem vidět svou situaci v novém světle....

INFORMACE

AUTOR
Sidney Rosen
DIMENZE
12,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H. Ericksona.pdf

POPIS

Milton H. Erickson je nazýván nejvlivnějším hypnoterapeutem naší doby. Součástí jeho terapie byly naučné příběhy (teaching tales), které cestou šoku, překvapení či zmatení, s využitím otázek, hříček a hravého humoru, pomáhaly lidem vidět svou situaci v novém světle. Ve své knize sesbíral Sidney Rosen přes stovku takových příběhů, podaných doslovně tak, jak je Erickson vyprávěl, a doplněných užitečnými komentáři. Kniha nabízí vhled do Ericksonova myšlení a poskytuje čtenáři úvod do učení cestou příběhů s využitím hypnotické sugesce. Sidney Rosen je americký psychoterapeut, zakládající prezident New York Milton H. Erickson Society for Psychotherapy and Hypnosis, školitel eriksonovského přístupu k hypnoterapii a psychoterapii. Milton H. Erickson byl americký psychiatr a psycholog, zakladatel nového přístupu k hypnóze (ericksonovská hypnóza) a jejímu využití v terapii. Jeho práce inspirovala přístupy krátké terapie, systemické terapie, na řešení zaměřené terapie a neurolingvistického programování.

Chcete si přečíst knihu?Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H. Ericksona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sidney Rosen. Číst Můj hlas půjde s tebou: Terapeutické příběhy Miltona H. Ericksona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY