Pošeptej po větru

Pošeptej po větru - Lenka Lanczová | Replicamaglie.com

...a-východ, cena dohodou, od ellucy na Sbazar ... Kniha Šeptej do ticha - Lenka Lanczová | knizniklub.cz ... .cz. Popis: Nebe plné hvězd - 170 Kč Kde končí svět - 200 Kč Šeptej do ticha - 170 Kč Počkej na mě Radko - 250 Kč Pojď se mnou Radko - 270 Kč Podej mi ruku Radko - 200 Kč Hořká chuť lásky - 200 Kč Kapky rosy - 220 Kč Manželky milenky zoufalky - 250 Kč Milenky a hříšníci - 560 Kč ... Lenka Lanczová, narozena jako Lenka Mužáková (* 29. prosince 1964 v Dačicích), je česká sp ... Pošeptej po větru - LENKA LANCZOVÁ ... . prosince 1964 v Dačicích), je česká spisovatelka románů pro mládež a pro ženy. Od roku 1987 pracuje v městské knihovně ve Slavonicích.. Životopis. Na základní školu chodila ve Slavonicích.Po maturitě na Střední ekonomické škole v Jindřichově Hradci pracovala rok u Okresní správy spojů. Pošeptej po větru Děkuji moc. 41 Jitaaa | E-mail | 29. dubna 2015 v 18:51 | Reagovat. Ahoj, jedu na dovcu, tak jsem chtela poprosit, jestli bys mi neposlala v pdf vse,co od Lenky mas, dekuji :) 42 Janina | E-mail | 30. dubna 2015 v 14:23 | Reagovat. Mokrá náruč léta - 300Kč Všechno bude fajn - 270Kč Vůně deště - 220Kč Ceny jsou uvedeny vč dopravy po ČR. Platba převodem. V textu: Vsetín 756 61: 49 x: Romantické čtení - Lenka Lanczová - [1.5. 2020] knihy jsou ve výborném stavu, jednou čtené. Tituly: Pošeptej po větru, Vůně deště Cena 150 Kč/kus ... Všechny oblíbené knížky od Lenka Lanczová máme skladem! Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku knihy jsou ve výborném stavu, jednou čtené. Tituly: Pošeptej po větru, Vůně deště Cena 150 Kč/kus Výdej i podání zásilek v Zásilkovně na naší provozovně není omezeno. Jediné omezení se týká zásilek na dobírku, které je možné hradit pouze platební kartou nikoliv hotovostí. Pracovní doba výdejny zůstává nezměněna, tedy Po - Pá 8:00 -12:00; 13:00 - 17:00....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Lanczová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pošeptej po větru.pdf

POPIS

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál... Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů).

Chcete si přečíst knihu?Pošeptej po větru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Lanczová. Číst Pošeptej po větru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY