Potemnělý ráj

Potemnělý ráj - Markéta Harasimová | Replicamaglie.com

... však její vzestup po chuti a ona tak musí čelit nejrůznějším útokům ... Potemnělý ráj | KNIHCENTRUM.cz ... . Potemnělý ráj Autor: Harasimová, Markéta Nakladatel: MaHa EAN: 9788090677692 ISBN: 978-80-906776-9-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Potemnělý ráj (Markéta Harasimová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Román Potemnělý ráj pokřtili herec Alexej Pyško, básník a publicista Ivo Šmoldas a zpěvák Marian Vojtko. Kmotři přečetli několik ukázek z křtěné knihy. Šmoldas je uvedl nap ... Kniha Potemnělý ráj - Markéta Harasimová | Dobré Knihy.cz ... . Kmotři přečetli několik ukázek z křtěné knihy. Šmoldas je uvedl napínavým prologem, ve kterém se objevuje mrtvola, Vojtko navázal ukázkou, v níž hlavní hrdinka naráží na mystickou záhadu. Potemnělý ráj - Markéta Harasimová. Psychologický thriller z gastronomického prostředí Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s... Více o e-knize Potemnělý ráj Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Ne každému je však její vzestup po chuti a ona tak musí čelit nejrůznějším útokům. Ty jí ale ve chvíli, kdy utrží tvrdou osudovou ránu, začnou ... Potemnělý ráj - čtivý koktejl romantiky a napětí Z dřívějších recenzí už možná víte, že Markéta Harasimová patří mezi mé oblíbené autorky. Opět jsem se tedy těšila na její novou knihu, která vyšla letos na konci dubna. 0 hodnocení Potemnělý ráj 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Psychologický thriller z gastronomického prostředí. Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Ne každému je však ... Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Potemnělý ráj 199,-Ihned ke čtení Koupit Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Ne každému je však její vzestup po chuti a ona tak musí čelit nejrůznějším útokům. Ty jí ale ve chvíli, kdy utrží tvrdou osudovou ránu, začnou připadat malicherné. Při tragické nehodě umírá Lauřin důvěrný kamarád a mladá ... Potemnělý ráj. 12.04.2019. Lauře se splnil profesní sen - založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Ne každému je však její vzestup po chuti a ona tak musí čelit nejrůznějším útokům. Ty jí ale ve chvíli, kdy utr...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Potemnělý ráj.pdf

POPIS

Lauře se splnil profesní sen – založila vlastní restauraci s poetickým názvem V Ráji a v podnikání se jí konečně začíná dařit. Ne každému je však její vzestup po chuti a ona tak musí čelit nejrůznějším útokům. Ty jí ale ve chvíli, kdy utrží tvrdou osudovou ránu, začnou připadat malicherné. Při tragické nehodě umírá Lauřin důvěrný kamarád a mladá žena řeší otázku, zda šlo o pouhé neštěstí nebo spíš zlý úmysl. Duše zemřelého muže zřejmě hledá spravedlnost a stále se k Lauře vrací…Na hrdinku se vzápětí sesypou další pohromy, z nichž nejhorší je podivná vražda muže, ke které dojde přímo v Ráji. Laura měla s obětí spory a podezření logicky padá na její hlavu. Částečnou útěchu nachází v rodícím se milostném vztahu s rančerem Lukášem, anebo v sedle milovaného koně Bolera. Avšak právě její čtyřnohý přítel se záhy ocitá v ohrožení života a Laura začíná chápat, že ve hře je tajemná osoba, která jí chce krutě ublížit. Může hrdinka skutečně důvěřovat lidem, kteří ji obklopují – včetně těch nejbližších? A stojí vůbec proti člověku z masa a kostí, nebo je jejím protivníkem neznámá entita ze záhrobí?

Chcete si přečíst knihu?Potemnělý ráj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Potemnělý ráj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY