Sedmá funkce jazyka

Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet | Replicamaglie.com

...zuková - Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých 22:18 Ian McEwan - Pokán ... Kniha: Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet | Knihy.ABZ.cz ... ... Sedmá funkce jazyka Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou - o osmdesátá léta dvacátého století - a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští do vod postmoderny, krimirománu a ... Kniha: Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet. Fungujeme! Vážení zákazníc ... Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet | Databáze knih ... ... Kniha: Sedmá funkce jazyka - Laurent Binet. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sedmá funkce jazyka samotná, tedy ta s malým „s", mi připomněla známý montypythonovský vtip - vtip, který zabíjel. Stačilo, aby si ho nepřítel přečetl, a umlátil se smíchy. Tenhle vtip se ovšem nezachoval, a tak se pro likvidaci nepřátel i nadále musejí používat jiné zbraně. Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou - o osmdesátá léta dvacátého století - a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští do vod postmoderny, krimirománu a konspiračního thrilleru....

INFORMACE

AUTOR
Laurent Binet
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmá funkce jazyka.pdf

POPIS

Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští do vod postmoderny, krimirománu a konspiračního thrilleru. Historické události už nerekonstruuje do co nejpřesnějších detailů, nýbrž je coby výchozí materiál mistrně a hravě mísí s fikcí. Je 25. února 1980 a v jedné pařížské ulici srazila dodávka chodce. Šlo by zřejmě o tragickou, leč ničím výjimečnou událost, nebýt toho, že oním chodcem byl světoznámý francouzský sémiolog Roland Barthes a že se právě vracel z oběda s prezidentským kandidátem Françoisem Mitterrandem. Vydání knihy podpořil Francouzský institut v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Sedmá funkce jazyka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurent Binet. Číst Sedmá funkce jazyka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY