Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy

Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy - Jiří Wilhelm | Replicamaglie.com

...Antologie knedlíků — 121 8) Zelené věci — 139 9) Saláty - 149 10) Závěr - 133 Wilhelm, Jiří: Výkrmná dieta profesora Wilhelma : praktická rukověť alternativní výživy, 2009 Název: Výkrmná dieta profesora Wilhelma : praktická rukověť alternativní výživy Tato kuchařka spočívá na nejnovějších vědeckých poznatcích a současně se opírá o historické prameny ... PDF Online Horké krize studené války - Prazska PDF ... . Její hlavní myšlenkou je, že jenom dieta výživná může být také zdravá. Kupte knihu Výkrmná dieta profesora Wilhelma od Jiří Wilhelm na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Trávit čas knihou Objevujeme svět! Narozeniny: MiniPEDIE! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Objevujeme svět! Narozeniny: MiniPEDIE a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. V ... Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť ... ... . Kupte knihu Výkrmná dieta profesora Wilhelma od Jiří Wilhelm na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Trávit čas knihou Objevujeme svět! Narozeniny: MiniPEDIE! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Objevujeme svět! Narozeniny: MiniPEDIE a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy. Zamilovaná dcera okresního tajemníka a jiné případy venkovského advokáta: a jiné případy ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Wilhelm
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy.pdf

POPIS

Tato kuchařka spočívá na nejnovějších vědeckých poznatcích a současně se opírá o historické prameny. Její hlavní myšlenkou je, že jenom dieta výživná může být také zdravá. Jde o zásadní pokus rehabilitovat klasické přístupy české kuchyně ve světle moderní vědy. Zároveň se také inkorporují nejlepší myšlenky světových kuchyní a odhalují se jejich souvislosti. Zdůrazňuje se, že kuchařství je věda a rovněž umění, které má nejblíže k surrealismu. Po obsahové stránce prezentuje filozofii zcela nového dietního systému, důležité komentáře k předkládaným receptům, a recepty jak vlastní, tak přejaté. Obsahuje sto receptů na zdraví a životní spokojenost.

Chcete si přečíst knihu?Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Wilhelm. Číst Výkrmná dieta profesora Wilhelma: Praktická rukověť alternativní výživy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY