Antibiotika v primární péči

Antibiotika v primární péči - Václava Adámková, | Replicamaglie.com

...te nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Antibiotika v primární péči ... Antibiotika v primární péči | Knižní klub Levné knížky ... . ... Kniha přináší charakteristiku základních skupin antibiotik, které lze použít v primární péči, spolu s přehledem rezistence. Samostatná kapitola se věnuje laboratorní diagnostice nejčastějších infekčních chorob v ordinaci praktického lékaře. Dále jsou zařazeny nejčastější ... Kniha přináší charakteristiku základních skupin antibiotik, které lze použít v primární péči, spolu s přehledem rezistence. Samostatná kapitola se věnuje laboratorní diagnostice nejčastějšíc ... Infekce a antibiotika v primární péči - Medical Services ... . Samostatná kapitola se věnuje laboratorní diagnostice nejčastějších infekčních chorob v ordinaci praktického lékaře. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Antibiotika v primární péči - Adámková Václava - Infekční choroby jsou častou příčinou nemocnosti v ordinacích praktických lékařů napříč celým věkovým spektrem. Jsou-li bakteriálního původu, pak lze k léčbě použít antibiotika. Vzhledem k narůstající Kniha Antibiotika v primární péči - 25 000 medicínskych kníh pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov kúpite na medicinskaliteratura.sk Antibiotika jsou základním kamenem léčby bakteriálních infekcí. 80 - 90 % antibiotik se předepisuje v primární péči a až 80 % z nich se používá k léčbě akutních infekcí dýchacích cest. Odhaduje se, že přibližně 50 % předepsaných antibiotik není potřebných. Antibiotika v primární péči Autor: Václava Adámková - Infekční choroby jsou častou příčinou nemocnosti v ordinacích praktických lékařů napříč celým věkovým spektrem. Antibiotika v primární péči. ... Kniha přináší charakteristiku základních skupin antibiotik, které lze použít v primární péči, spolu s přehledem rezistence. Samostatná kapitola se věnuje laboratorní diagnostice nejčastějších infekčních chorob v ordinaci praktického lékaře. Dále jsou zařazeny nejčastější ......

INFORMACE

AUTOR
Václava Adámková,
DIMENZE
4,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Antibiotika v primární péči.pdf

POPIS

Infekční choroby jsou častou příčinou nemocnosti v ordinacích praktických lékařů napříč celým věkovým spektrem. Jsou-li bakteriálního původu, pak lze k léčbě použít antibiotika. Vzhledem k narůstající rezistenci bakteriálních původců k antibiotikům nejenom v nemocnicích, ale i v komunitě, je třeba znát jak tyto mechanismy, tak principy antibiotické terapie. Kniha přináší charakteristiku základních skupin antibiotik, které lze použít v primární péči, spolu s přehledem rezistence. Samostatná kapitola se věnuje laboratorní diagnostice nejčastějších infekčních chorob v ordinaci praktického lékaře. Dále jsou zařazeny nejčastější infekce podle systémů, kde je vždy popsána etiologie jednotlivých nozologických jednotek, doporučeno laboratorní vyšetření a vhodná terapie. Kniha je koncipována jako příručka pro každodenní praxi, tzn. přehledný text a doprovodné tabulky jsou součástí každé kapitoly. Kniha je určena pro praktické lékaře pro děti a dorost a pro praktické lékaře pro dospělé.

Chcete si přečíst knihu?Antibiotika v primární péči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václava Adámková,. Číst Antibiotika v primární péči Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY