Temné a osamělé prokletí

Temné a osamělé prokletí - Brigid Kemmererová | Replicamaglie.com

... si toho, co měl. Na jeho osmnácté narozeniny ho ale zaklela čarodějka Lilith ... Temné a osamělé prokletí ... . Temné a osamělé prokletí: Brigid Kemmererová. Kniha Temné a osamělé prokletí je retellingem známé pohádky Kráska a zvíře. Tuto pohádku zná snad každý, navíc retellingů na dané téma je v dnešní době opravdu velké množství, přesto se autorce Brigid Kemmererové podařilo napsat velmi originální a chytlavý příběh. Série: Temné a osamělé prokletí (1. díl) Překlad: Magdaléna Farnesi Nakl ... Kemmerer, Brigid - série Temné a osamělé prokletí ... . Série: Temné a osamělé prokletí (1. díl) Překlad: Magdaléna Farnesi Nakladatel: CooBoo Rok vydání: 2019 Počet stran: 480. Můj názor: Příběhům na motivy Krásky a zvířete odolám málo kdy. Vlastně jim neodolám nikdy :) a tak jsem rozšířila svou sbírku ihned, jak kniha vyšla. A ihned jsem se taky pustila do čtení ... Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné síly nemohou dopustit, a tak se spojí, aby Harper i Rhena zničily. Temné a osamělé prokletí Kemmererová, Brigid Cena: 209 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Na Temné a osamělé prokletí jsem četla vesměs samé pozitivní recenze, takže jsem přirozeně nějaká očekávání měla. I tak jsem ale nečekala, že se do knihy až tak moc zamiluji. Jak jsem již zmínila, mým favoritem v retellingu na Krásku a Zvíře je Na lovu od Meagan Spooner (a pořád jí je), takže Prokletí mělo ... Rozhodně se proto těším na knihu A Heart So Fierce and Broken, která vyjde v originále v roce 2020 a na Temné a osamělé prokletí volně navazuje. Tentokrát ale bude hlavním hrdinou velitel stráží Grey, který si v Temném a osamělém prokletí často kradl příběh tak trochu pro sebe. Originální název: A Curse So Dark And Lonely Žánr: Literatura světová - Fantasy - Pro děti a mládež - Young Adult - Retelling Série: Temné a osamělé prokletí Rok vydání: 2019 (v originále 2019) Nakladatelství: CooBoo Počet stran: 480 stran Názvy knih série: A Heart So Fierce and Broken (2, vyjde v originále 2020) Díl série: První Temné a osamělé prokletí je podle mě pěkně napsané a velmi dobře se mi četlo. Takže jestli máte slabost pro Krásku a Zvíře, určitě to zkuste! Za jízdenku do pohádkové fantasy světa děkuji MegaKnihy.cz Mrkněte se tam a najděte si knižní vesmír přímo pro sebe 🙃. Navíc mají bezva nabídku knih v angličtině 😉. Temné a osamělé prokletí (2019) / MilenneWaver (359 views) Rhen, korunní princ své země o tom ví své. Stačila jedna drobná chyba, jedno malé špatné rozhodnutí a celý jeho život se od základů změnil, kvůli kletbě, která ublížila nejen jemu, ale i jemu království a všem lidem, kteří v něm žijí....

INFORMACE

AUTOR
Brigid Kemmererová
DIMENZE
6,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné a osamělé prokletí.pdf

POPIS

Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až převezme vládu a ujme se správy své země. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Předtím, než zničil svou rodinu, svůj hrad i svou zemi. Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého. Žije sama s bratrem a matkou, nemají moc peněz. A když se jednoho večera pokusí pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena. Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné síly nemohou dopustit, a tak se spojí, aby Harper i Rhena zničily.

Chcete si přečíst knihu?Temné a osamělé prokletí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigid Kemmererová. Číst Temné a osamělé prokletí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY