Čarodějky malostranské

Čarodějky malostranské - Petra Kubašková | Replicamaglie.com

...musely dokazovat ostatním bytostem, že jejich aura netmavne, že se nemíchají do lidských osudů, že nevyžadují zvláštní zacházení ... Medvědí oáza: října 2019 ... . Protože čarodějky malostranské, ty musí mít vždycky něco extra. Zkrátka a dobře Čarodějky malostranské jsou trefou do černého, která bude bavit děti i dospělé. Jak už samotná název napovídá, Kubašková nás ve své druhé knize, zavádí na Malou stranu, pražskou čtvrť, která je od nepaměti poněkud zvláštním místem. Hledáte Čarodějky malostranské od Petra Kubašková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po cel ... : Čarodějky malostranské | Knihomola ... . Hledáte Čarodějky malostranské od Petra Kubašková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ginevra má štrnásť a žije s mamou, tetami a sesternicou. Všetky sú čarodejnice. Zatiaľ chodí na normálnu školu a po večeroch sa The post Čarodějky malostranské - Petra Kubašková appeared first on Fantasy knihy. Kdo rozluští tajemství stříbrné čarodějky? Přípravy nové knihy jsou v plném proudu a čarodějky z Malé Strany se vracejí. Přesněji řečeno… Vendi z Jihu: "Čarodějky malostranské - vše funguje, jak má!" Medvědí oáza, Zdeňka Medvědí: "Tajemství Malé Strany" Daramegan, Darina Krejčí: "Čarodějky malostranské si rozhodně zaslouží mnohem více pozornosti než se jim dostává." Trojtečka, Kateřina Miklíková: "Nenápadná černá kniha skrývá půvabný příběh." Čarodějky malostranské - Petra Kubašková. Na Malé Straně se vždy děly zvláštní věci. Občas na vás mrkl chrlič, ve stínech jste mohli spatřit strašidlo... Na Malé Straně se vždy děly zvláštní věci. Občas na vás mrkl chrlič, ve stínech jste mohli spatřit strašidlo nebo jen zvláštní holku, co uměla věci, které by nikdo nečekal. Lidem ale vždy stačilo na chvíli zavřít oči a pocit něčeho nepřirozeného se ztratil. Lidem, ne ... > Děti a mládež ...

INFORMACE

AUTOR
Petra Kubašková
DIMENZE
11,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějky malostranské.pdf

POPIS

Na Malé Straně se vždy děly zvláštní věci. Občas na vás mrkl chrlič, ve stínech jste mohli spatřit strašidlo nebo jen zvláštní holku, co uměla věci, které by nikdo nečekal. Lidem ale vždy stačilo na chvíli zavřít oči a pocit něčeho nepřirozeného se ztratil. Lidem, ne čarodějkám, které na Malé Straně žily od nepaměti. Většinou slušně a spořádaně, což se nedá říct o Ginevře, jejíž rodina byla i na čarodějnické poměry velmi zvláštní a jejíž tajemství nečekaně vyplouvají na povrch zrovna ve chvíli, kdy po Praze začnou mizet strašidla, strachem se schovávat domovní znamení a selhávat mocná kouzla. A do toho všeho jí ve škole všichni pořádně pijí krev. Vítejte v dobrodružném světě malostranských čarodějek, které si dokážou poradit i v těch nejsložitějších situacích.

Chcete si přečíst knihu?Čarodějky malostranské ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Kubašková. Číst Čarodějky malostranské Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY