Kouřové signály

Kouřové signály - Jiří Žáček | Replicamaglie.com

...003, Sisyfos Records) Jarda Svoboda Po ránu jsou ohně vyhaslé A jen z popela jde dým A tak si vymýšlím, kde tě potkám Kde se s tebou ... Kouřové signály - Sherman Alexie | Databáze knih ... ... Kouřové signály book. Read 46 reviews from the world's largest community for readers. Mladý americký prozaik předkládá ve své knize dvacítku příběhů ze ž... Nazdárek! Nazdárek! Tomáš se zase vydal do světa, tentokrát se zajel podívat do Údolí monumentů které je v Americe. Jeho dnešní výlet je velmi jedinečný, pro... Zveřejňováním videí nechci kritizovat chování jednotlivých řidičů, ale chci upo ... Kouřové signály / Smoke Signals (1998) | ČSFD.cz ... . Jeho dnešní výlet je velmi jedinečný, pro... Zveřejňováním videí nechci kritizovat chování jednotlivých řidičů, ale chci upozornit na celkovou situaci v dopravě na českých silnicích. Pokud se v nějakém videu někdo pozná ... Kouřové signály Pravý aforismus je jako diamant. Přečtete ho naráz, ale můžete ho číst ještě mnohokrát a stále bude mít neotřelý lesk. Aforismy mají tu přednost, že jsou stručné. A myšlenky s espritem a vtipem odpoví i na největší otázky a záhady. Jiří Žáček je doplnil humornými a satirickými verši a také ... Victor, malý Indián ze Salmonské rezervace v Idaho, se dozvídá o náhlé smrti svého otce alkoholika, který před lety opustil svou rodinu. Je vyzván, aby vyzvedl urnu s popelem zemřelého. Zcela bez finančních prostředků přistupuje na nabídku svého… Ani ne. Kouřové signály by za běžných okolností byly průměrným nezávislým filmem o klucích, kteří si na cestě ke kamarádstv...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Žáček
DIMENZE
9,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouřové signály.pdf

POPIS

Aforismy, satirické verše, vtipné glosy, bonmoty a další kouřové signály Jiřího Žáčka s ilustracemi Milana Janáčka.Pravý aforismus je jako diamant. Přečtete ho naráz, ale můžete ho číst ještě mnohokrát a stále bude mít neotřelý lesk. Aforismy mají tu přednost, že jsou stručné. A myšlenky s espritem a vtipem odpoví i na největší otázky a záhady. Jiří Žáček je doplnil humornými a satirickými verši a také glosami k dnešním dnům, kdy ze staré dobré pravdy se stala pouhá informace a stará dobrá lež se zmodernizovala, aby se změnila v dezinformaci.

Chcete si přečíst knihu?Kouřové signály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Žáček. Číst Kouřové signály Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY