Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet: Komplet (1. - 4. díl)

Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet: Komplet (1. - 4. díl) - - | Replicamaglie.com

... zpracovaných, tematicky specializovaných, ale vzájemně propojených svazcích vždy abecedně řazenou ... Cvičení, pravidla a další - Učebnice.com ... ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Slovník české frazeologie a idiomatiky -- Komplet 1-4 díl Čermák František a kolektiv. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Slovník české frazeologie a idiomatiky 1. - 4. díl (komplet) Autor: Kód produktu: 46319; Nakladatelství: LEDA; ... 1. Přirovnání, 2. ... Slovník, jedinečný i v mezinárodním kontextu, představuje ve svých jednot ... Slovník české frazeologie a idiomatiky - Komplet (1-4 díl) ... ... 1. Přirovnání, 2. ... Slovník, jedinečný i v mezinárodním kontextu, představuje ve svých jednotně zpracovaných, tematicky specializovaných, ale vzájemně propojených svazcích vždy abecedně řazenou heslovou ... Kniha: Komplet 4ks Slovník české frazeologie a idiomatiky - František Čermák ... který nabízí nejkomplexnější popis české frazeologie. První díl se zaměřuje na přirovnání (většinou nevětné výrazy se spojkou jak/jako). ... Ke knize "Komplet 4ks Slovník české frazeologie a idiomatiky" doporučujeme také: (HRA) Tik ... Hledáte Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet od František Čermák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Slovník české frazeologie a idiomatiky - Komplet (1-4 díl) - František a kolektiv Čermák. 1. Přirovnání, 2. Výrazy neslovesné, 3. Výrazy slovesné a 4.... Ke knize "Slovník české frazeologie a idiomatiky 1 -- Přirovnání" doporučujeme také: Slovník české frazeologie a idiomatiky 3 Čermák, František ... NARNIE - komplet 1.-7.díl - box SLewis C. Mami, tati, chceme morčátko Cardová Lenka. Jak si postavit auto Sodomka Martin » další knižní tipy. Knihy Frazeologie a idiomatika - česká a obecná-- autor: Čermák František Slovník české frazeologie a idiomatiky 5-- autor: Čermák František Komplet 4ks Slovník české frazeologie a idiomatiky-- autor: Čermák František Slovník české frazeologie a idiomatiky 1-- autor: Čermák František Slovník české frazeologie a idiomatiky 2-- autor: Čermák František Slovník české frazeologie a idiomatiky, 1.díl - Slovník české fra...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet: Komplet (1. - 4. díl).pdf

POPIS

1. Přirovnání, 2. Výrazy neslovesné, 3. Výrazy slovesné a 4. Výrazy větné jsou jednotlivé části čtyřdílného slovníku, který zachycuje dnešní českou frazeologii v celé její šíři. Slovník, jedinečný i v mezinárodním kontextu, představuje ve svých jednotně zpracovaných, tematicky specializovaných, ale vzájemně propojených svazcích vždy abecedně řazenou heslovou část a věcný rejstřík. Hesla, jejichž výběr se už v tomto vydání opírá o korpusová data, nabízejí svým pojetím komplexní informace o dnešním úzu frazémů včetně synonymie, cizojazyčných ekvivalentů ap. První tři díly vycházejí v nových, upravených verzích, zcela nový je čtvrtý svazek, který se věnuje frazémům větným.

Chcete si přečíst knihu?Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet: Komplet (1. - 4. díl) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Slovník české frazeologie a idiomatiky - komplet: Komplet (1. - 4. díl) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY