Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové 2

Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové 2 - Gregory Mone, | Replicamaglie.com

...ít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Výprava do hlubin oceánu - Nye, Bill; Mone, Gregory ; Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím ... Destilacni zarizeni domaci vyroby levně | Mobilmania zboží ... . Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na ... Výprava do hlubin oceánu Jan Payne / Nye, Gregory Mone Bill. ... v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Výprava do hlubin oceánu. Celk ... Nye, Bill : Jack a géniové ... . ... v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Výprava do hlubin oceánu. Celkové hodnocení ... Pátrání po viníkovi zavede odvážnou trojici v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji int.. Zobrazit celý text. Komplet Jack a géniové 1: Výprava do ledové země + Jack a géniové 2: Výprava do hlubin... - Nye Bill, Mone Gregory. Jejímu projektu ale někdo škodí… Pátrání po viníkovi zavede odvážnou trojici v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Kniha je určena čtenářům od 9 let. Jejímu projektu ale někdo škodí. Pátrání po viníkovi zavede odvážnou trojici v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí. Nakladatelská anotace. Kráceno. Viac o knihe Výprava do hlubin oceánu (Bill Nye, Gregory Mone) Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Jack a géniové 1. - Výprava do ledové země. Jack a géniové 2. - Výprava do hlubin oceánu. Kód horečky 2. prequel série Labyrint 170 K ... Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové (978-80-7617-321-7) Kniha - autor Bill Nye; Gregory Mone, 288 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. E-kniha: Výprava do hlubin oceánu - Bill Nye; Gregory Mone. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Jack a géniové 1: Výprava do ledové ...

INFORMACE

AUTOR
Gregory Mone,
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové 2.pdf

POPIS

Jack a jeho geniální sourozenci, Ava a Matt, se vydávají za novým dobrodružstvím. Tentokrát je jejich cílem havajský ostrovní domov Ashley Hawkingové, miliardářky, která zbohatla na nových technologiích. Ashley zkonstruovala revoluční zařízení na výrobu elektřiny, které využívá energii oceánských hlubin. Jejímu projektu ale někdo škodí… Pátrání po viníkovi zavede odvážnou trojici v ponorce domácí výroby více než 600 metrů pod hladinu oceánu. Jack a géniové budou nuceni využít veškerou svoji inteligenci a lstivost, aby zjistili, kdo za sabotáží stojí… A aby přežili! Kniha je určena čtenářům od 9 let.

Chcete si přečíst knihu?Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregory Mone,. Číst Výprava do hlubin oceánu: Jack a géniové 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY