101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace

101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace - Michala Šmikmátorová (ed.), | Replicamaglie.com

... s DPH / ... Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace ... 101 výtvarných projektů s AMOSem | O2 Knihovna ... . 101 výtvarných projektů s Amosem : 101 výtvarných projektů s Amosem Kniha: 101 výtvarných projektů s AMOSem -- Recyklace - Michala Šmikmátorová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. 101 výtv ... 101 VÝTVARNÝCH PROJEKTŮ S AMOSEM: RECYKLACE | Recenze knih ... ... . Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. 101 výtvarných projektů s AMOSem - Michala Šmikmátorová (ed.) | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví 0 hodnocení 101 výtvarných projektů s AMOSem - Recyklace 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu 101 výtvarných projektů s AMOSem - Recyklace. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. 101 výtvarných projektů s AMOSem. Michala Šmikmátorová. Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. 101 výtvarných projektů s AMOSem. ... Kreativní recyklace poskytne člověku a životnímu prostředí hned několik cenných služeb najednou: využijí se při ní zdánlivě nepotřebné předměty nebo odpadový materiál a vznikne z nich něco nového, užitečného nebo krásného, co může nadále věrně sloužit. ... 101 výtvarných projektů s AMOSem. Kdo napsal knihu 101 výtvarných projektů s AMOSem? Autorem je Michala Šmikmátorová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. VOĽNÝ ČAS Beletria 101 výtvarných projektů s AMOSem. 101 výtvarných projektů s AMOSem. Recyklace. Šmikmátorová Michala. CPRESS , 2019 . Bežná cena: 14,49 € Naša cena: 13,77 € (ušetríte: 5%) Študenti: 12,32 € (ušetríte: 15% ... Kupte knihu 101 výtvarných projektů s AMOSem od Michala Šmikmátorová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha 101 výtvarných projektů s AMOSem: Recyklace na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnoce...

INFORMACE

AUTOR
Michala Šmikmátorová (ed.),
DIMENZE
12,55 MB
NÁZEV SOUBORU
101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace.pdf

POPIS

Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. Prostřednictvím této knihy zjistíte, že z recyklovaného materiálu (papír, přírodniny, plast, kov, sklo, keramika, textil, kůže) lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. Můžete se zde inspirovat k tvorbě elegantních dekorací, roztomilých hraček, úžasných módních doplňků, nepostradatelných praktických pomocníků či nástrojů stylového stolování.

Chcete si přečíst knihu?101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michala Šmikmátorová (ed.),. Číst 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY