Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy

Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy - Helena Zmatlíková, | Replicamaglie.com

...ch scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy ... Puzzle s obrázkovou knihou od Usborne a kniha s puzzle ... ... . Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a na podzim hurá do sadu! Ani v zimě, kdy příroda spí, ... FARMA - Puzzle, omalovánky, kvízy - V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba ... Puzzle cernobile | Sleviste.cz ... . Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a Kniha: Od jara do zimy -- Puzzle - Omalovánky - Kvízy. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (puzzle, omalovánky, kvízy) Kniha je zařazena v kategoriích Pro děti ... Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy Autor: Zmatlíková, Helena a Zímová, Alena Nakladatel: Presco Group Ella & Max EAN: 9788088276456 ISBN: 978-80-88276-45-6 Popis: 1× kniha, lepená, 8 stran, česky Rozměry: 25 × 25 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) FARMA - Puzzle, omalovánky, kvízy. V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a na podzim hurá do sadu! OD JARA DO ZIMY - Puzzle, básničky, omalovánky, kvízy. V půvabné knížce s kouzelnými ilustracemi renomované autorky Heleny Zmatlíkové, tolik oblíbenými již hezkou řádkou generací, poznají děti jaro, léto, podzim a zimu....

INFORMACE

AUTOR
Helena Zmatlíková,
DIMENZE
11,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy.pdf

POPIS

V půvabné knížce s kouzelnými ilustracemi renomované autorky Heleny Zmatlíkové, tolik oblíbenými již hezkou řádkou generací, poznají děti jaro, léto, podzim a zimu. Věděli jste, že jaro je děvčátko s věnečkem z kvítí a sukní plnou mláďátek, léto pasáček, jehož šaty voní prázdninami, podzim dědeček s dýmkou nesoucí poslední plody sadů a lesů a zima ledová babička s rancem vnášející radost a barvy do dlouhých zimních večerů? Obrázky pro nejmenší doprovázejí veselé říkanky Aleny Zímové, zkušené autorky několika knih básniček pro děti. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky!

Chcete si přečíst knihu?Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Zmatlíková,. Číst Od jara do zimy - Puzzle, omalovánky, kvízy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY