Tatér z Osvětimi

Tatér z Osvětimi - Heather Morrisová | Replicamaglie.com

....Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 560 Kč ... Tatér z Osvětimi (Heather Morris) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Tatér z Osvětimi je bezpochyby knížka, která může mladé lidi přitáhnout k tématu 2. sv. války a holocaustu (což je bezpochyby dobře). Co mi ale vadilo, byl až přílišný důraz na milostnou linku - koncentrační tábor působil spíš jako kulisa k velkému milostnému příběhu. Všechny informace o produktu Kniha Tatér z Osvětimi - Heather Morrisová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tatér z Osvětimi - Heather Morrisová. Román „Tatér z Osvětimi", který sepsala Heather Morrisová, je pravd ... Tatér z Osvětimi: Cilčina cesta - Morris Heather ... ... . Román „Tatér z Osvětimi", který sepsala Heather Morrisová, je pravdivým příběhem Slováka židovského původu Ludvíka Eisenberga Sokolova z Krompach. V dubnu 1942 se ocitl v koncentračním táboře Osvětim a jeho prací bylo tetovat. Tatér z Osvětimi je čtivý příběh, který v sobě skrývá skutečný kus života jednoho slovenského žida, Laleho Sokolova. Pokud jste již pár knih o tematice holocaustu četly, neobjevíte uvnitř prakticky nic nového. Jedná se totiž o další z příběhů jednoho člověka, jenž popisuje těžkost dní strávených v ... Tatér z Osvětimi (Eva Francová , 18.10.2019) Odpovědět. průměrná kniha (***) Román podle skutečných událostí. Příběh o slovenském Židu Laleu Sokolovi. Ten se dostal do Osvětimi, kde se stal tatérem a tetoval čísla na předloktí ostatních vězňů. Na pozadí tohoto příběhu a hrůzného místa se Lale v koncentračním ... Tatér z Osvětimi. Dosud nevyřčený příběh z tábora smrti Tetování vězňů v Osvětimi se stala symbolem holocaustu. Jedním z těch, kdo čísla na předloktí tetovali, byl slovenský Žid Lale Sokolov, rodným jménem Ludwig Eis... Nakladatelství CPress vydalo v letošním roce knihu Tatér z Osvětimi, která popisuje nejen špinavou práci Laleho Sokolova, kterou odváděl za nacisty, když ostatním židům tetoval na předloktí evidenční čísla, ale také příběh velké lásky. Lale se sám přihlásil úřadům, aby ochránil zbytek rodiny, to se mu však až na jeho sestru nepovedlo. Tatér z Osvětimi: Heather Morris. Říká se, že ty nejlepší příběhy píše sám život. Některé ale zdaleka není možné označit za „nejlepší", naopak jsou tak děsivé a palčivě bolestné, až nad tím zůstává lidský rozum stát. Takový je i příběh Laleho Sokolova, který vypráví Heather Morrisová v knize Tatér z Osvětimi....

INFORMACE

AUTOR
Heather Morrisová
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatér z Osvětimi.pdf

POPIS

Tetování vězňů v Osvětimi se stala symbolem holocaustu. Jedním z těch, kdo čísla na předloktí tetovali, byl slovenský Žid Lale Sokolov, rodným jménem Ludwig Eisenberg. Jeho příběh připomíná děsivé události v dějinách lidstva a ukazuje, že vedle sebe mohou existovat promyšlená brutalita i nesobecká láska. Autorka s citem odkrývá sedmdesát let staré události, aniž by milostný příběh převládal nad tím nejdůležitějším – ztrátou domova, utrpením a touhou přežít.

Chcete si přečíst knihu?Tatér z Osvětimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Morrisová. Číst Tatér z Osvětimi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY