Tiché roky

Tiché roky - Alena Mornštajnová | Replicamaglie.com

...p-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... RECENZE: Tiché roky | Knihy Dobrovský ... ... Daší román této čeké autorky, který vás zaujme od první do poslední stránky. I v tomto díle, podobně jako v Haně či Slepé mapě nebo v Hotýlku zabloudíte do dob dávno minulých. Tiché roky jsou jen čtvrtým důkazem, že Alena Mornštajnová je vynikající česká spisovatelka. Lehkost, se kterou popisuje běžné životní situace tak moc uvěřitelně, že máte pocit, že přesně tento příběh, či jen o trochu jiný, se jistě musel stát. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Tiché roky - ... PŘEČTENO květen 2019 - YouTube ... . Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Tiché roky - Alena Mornštajnová. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Tiché roky mají jasný příběh, ale přijde mi vyumělkovaný, nepřirozený, já jsem mu neuvěřila. Rozumím, že se asi nejedná o pravdivý příběh, že je to vytvořeno jako popis doby, ale je to až moc. Knihu jsem nakonec doposlechla, ale jen díky interpretům....

INFORMACE

AUTOR
Alena Mornštajnová
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Tiché roky.pdf

POPIS

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička při poslední návštěvě v léčebně oslovila „Blanko“? Vedle toho se odvíjí příběh Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý svůj život zasvětil budování socialismu, lásce ke své ženě a dceři, jejíž budoucnost měla být stejně zářivá jako hvězda na rudém praporu. Ale jak se říká: Chcete-li Boha rozesmát, povězte mu o svých plánech. A tak se v jednom okamžiku oba příběhy slijí do jednoho a ukáže se, že nic není takové, jak se doposud zdálo, a už vůbec ne takové, jaké by to být mělo. Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.

Chcete si přečíst knihu?Tiché roky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Mornštajnová. Číst Tiché roky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY