Mezopotámie: Ve službách velekněžky

Mezopotámie: Ve službách velekněžky - Veronika Válková | Replicamaglie.com

...u . Knížka vychází u příležitosti uvedení prvního celovečerního filmu s postavičkami Čtyřlístku (Čtyřlístek ve službách krále) ... Mezopotámie | KNIHCENTRUM.cz ... .Knížka obsahuje padesátistránkový dobrodružný komiksový příběh z rudolfinské Prahy a je doplněna zajímavostmi z přípravy filmu. Mezopotámie - Ve službách velekněžky. To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, ... Mezopotámie. Ve službách ... Kde už Bára byla :: Bářin kouzelný atlas ... . Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, ... Mezopotámie. Ve službách velekněžky Autorka: Veronika Válková Ilustrace: Petr Kopl. Počet stran: 176 Vazba: brožovaná Formát: 133×200 mm ISBN: 978-80-271-0360-7 Doporučená cena: 199 Kč. Knihu Mezopotámie vydalo nakladatelství Grada v edici Kouzelný atlas putování časem. To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní ......

INFORMACE

AUTOR
Veronika Válková
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezopotámie: Ve službách velekněžky.pdf

POPIS

To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, zapletou Báru do vrcholně důležité a nebezpečné mise – doručit právě králi Narám-Sínovi vzkaz od jeho tety, velekněžky Encheduanny, které jde o život. Jenže pokud bude vzkaz doručen, potká i další město stejný osud jako Uruk. Báru navíc doprovází Tilhar, který Narám-Sínovi přísahal smrt... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.

Chcete si přečíst knihu?Mezopotámie: Ve službách velekněžky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Válková. Číst Mezopotámie: Ve službách velekněžky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY