Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2.

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. - Pavel Kotlán, | Replicamaglie.com

...ady logiky, 1. + 2. díl. Ke stažení. Níže, ve stručném přehledu, si vyberte druh dokumentu, který Vás zajímá ... Studijní předpoklady a základy logiky - 1. díl - Pavel ... ... . Nenaleznete-li hledané informace, kontaktujte nás a my Vám zodpovíme Vaše dotazy telefonicky, nebo zašleme odpovědi elektronickou poštou. Vzdělávání pedagogů (DVPP) Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. Autor: Kotlán, Pavel a Vittová, Kateřina Nakladatel: Institut vzdělávání SOKRATES EAN: 9788086572680 ISBN: 978-80-86572-63-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (7. přepracované vydání) Stejně tak je obsahovou náplní této publikace podrobné vysvětlení základů výrokové ... Testy studijních předpokladů a základy logiky 2.díl ... ... . přepracované vydání) Stejně tak je obsahovou náplní této publikace podrobné vysvětlení základů výrokové, predikátové a normativní logiky. V neposlední řadě zde naleznete ukázkový test obecných studijních předpokladů (SCIO test) a test studijních předpokladů, který je uplatňovaný např. na většině fakult Masarykovy univerzity v Brně. S...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kotlán,
DIMENZE
11,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2..pdf

POPIS

Publikace vychází již v 7. přepracovaném a aktualizovaném vydání a reaguje na nové trendy v přijímacím řízení v českém vysokém školství, kde se u přijímacích zkoušek začínají masivně testovat obecné studijní předpoklady, jež vycházejí převážně z logických testů a SCIO testů. Test OSP je součástí přijímacích zkoušek na Univerzitu Karlovu v Praze, Ostravskou univerzitu, Univerzitu Palackého v Olomouci a další vysoké školy. V této publikaci také autoři aktuálně popisují současné trendy v přijímacím řízení na Masarykovu univerzitu v Brně, kdy je kritériem pro přijetí úspěšné absolvování „Testu studijních předpokladů“. Cílem přijímacích testů je prověřit znalosti v těchto oblastech: verbální a kritické myšlení, numerické a kvantitativní myšlení, prostorové a symbolické myšlení, analytické myšlení a úsudky, resp. základy vědeckého, kritického myšlení a kulturního přehledu. Zmíněné je dominantní náplní i této publikace. Kromě vysvětlení teoretických postupů řešení se v knize setkáte také s mnoha praktickými radami, ale především s velkým množstvím testových příkladů. Stejně tak je obsahovou náplní této publikace podrobné vysvětlení základů výrokové, predikátové a normativní logiky. V neposlední řadě zde naleznete ukázkový test obecných studijních předpokladů (SCIO test) a test studijních předpokladů, který je uplatňovaný např. na většině fakult Masarykovy univerzity v Brně. Tuto publikaci lze svým pojetím chápat jako cvičebnici k 1. dílu. ve kterém je vysvětlena i teoretická problematika. Připraví uchazeče o studium např. na Univerzitě Karlově v Praze, Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Palackého v Olomouci, Ostravské univerzitě, VŠB - TU v Ostravě, Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, VUT v Brně, UTB ve Zlíně, Slezské univerzitě v Opavě, VŠE v Praze, Západočeské univerzitě v Plzni, Univerzitě v Hradci Králové, Technické univerzitě v Liberci, UJEP v Ústí nad Labem, Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, MZLU v Brně nebo České zemědělské univerzitě v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kotlán,. Číst Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY