Úvod do neštěstí

Úvod do neštěstí - Paul Watzlawick | Replicamaglie.com

...ěstí v internetovém knihkupectví Megaknihy ... [Skoleni-kurzy.eu]Kurz : Uvod Do Nestesti Sebemotivace ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vše je odkoukáno z praxe a ověřeno. V podobném duchu pak na Úvod do neštěstí navazuje pokračování s názvem Všechno dobré je k něčemu zlé, kde se může již zkušený a proškolený nešťastník pokusit najít „patent" na rozum. Paul Watzlawick (1921-2007) byl jedním z nejvýznamnějších představitelů proslulé ... Úvod do neštěstí. Úvod do neštěstí ... Úvod do NEŠTĚSTÍ... - YouTube ... ... Úvod do neštěstí. Úvod do neštěstí Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788073676759. Paul Watzlawick. Manufacturer: PORTÁL. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Úvod do neštěstí aneb jak na opravdovou sebemotivaci Jiný kurz v jiné ceně : Rozpoznáte, jaké nefunkční mechanismy v komunikaci sami používáte. Přijdete na to, kde vznikají vaše demotivace a jak k tomu někdy sami aktivně přispíváte. O čem je kniha Úvod do neštěstí? Kultovní kniha amerického psychologa rakouského původu značné části čtenářů ukáže, v kolika disciplínách aspiruje na nešťastníka a jak se v nich zdokonalit. Metody jsou to jednoduché, hojně užívané a člověku se dostane podrobného návodu, jak na to. Úvod do neštěstí se moc líbil a jak bylo slyšet, tak všem. Excitovali jsme se řádně… Mgr. Kateřina Staníková Nejlepší divadelní událost sezony. Bolelo mě břicho smíchy a srdce proto, že všechny ty hry tak dobře znám a že jsem se tam jasně poznával. MgA. Radek Havlík Typ: veřejný kurz , kurz Vybraný termín: 10.06.2020 : Popis termínu: 10. 6. 2020; 9:00-16:00: Místo: SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 ... Úvod do neštěstí Autor: Watzlawick, Paul Nakladatel: Konfrontace EAN: 9788090003989 ISBN: 80-900039-8-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 87 stran, česky ... Úvod do neštěstí . WATZLAWICK, Paul. Úvod do neštěstí.Translated by Zbyněk Vybíral. Vyd. Kultovní kniha amerického psychologa rakouského původu značné části čtenářů ukáže, v kolika disciplínách aspiruje na nešťastníka a jak se v nich zdokonalit. Metody jsou to jednoduché, hojně užívané a člověku se dostane podrobného návodu, jak na to. Vše je odkoukáno z praxe a ověřeno. V podobném duchu pak na Úvod do neštěstí navazuje pokračování s názvem Specifikace Úvod do neštěstí - Watzlawick Paul. Popis produktu. Kultovní kniha amerického psychologa rakouského původu značné části čtenářů ukáže, v kolika disciplínách aspiruje na nešťastníka a jak se v nich zdokonalit. Metody jsou to jednoduché, hojně užívané a člověku se dostane podrobného návodu, jak na to....

INFORMACE

AUTOR
Paul Watzlawick
DIMENZE
3,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do neštěstí.pdf

POPIS

Kultovní kniha amerického psychologa rakouského původu značné části čtenářů ukáže, v kolika disciplínách aspiruje na nešťastníka a jak se v nich zdokonalit. Metody jsou to jednoduché, hojně užívané a člověku se dostane podrobného návodu, jak na to. Vše je odkoukáno z praxe a ověřeno. V podobném duchu pak na Úvod do neštěstí navazuje pokračování s názvem Všechno dobré je k něčemu zlé, kde se může již zkušený a proškolený nešťastník pokusit najít „patent“ na rozum. Příkladem komunikačního cvičení nešťastníka-začátečníka může být následující: „Řekněte, nebo udělejte něco, co může být chápáno vážně, ale také v žertu. Podle toho, jak vám partner odpoví, napadněte ho, že buď zesměšňuje vážnou věc, nebo že nemá smysl pro humor.“ Paul Watzlawick (1921–2007) byl jedním z nejvýznamnějších představitelů proslulé terapeutické školy v kalifornském Palo Altu, která vytvořila rozsáhlou komunikační teorii v psychoterapii.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do neštěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Watzlawick. Číst Úvod do neštěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY