Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu

Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu - Wolfgang Saus | Replicamaglie.com

...vaše vědomosti o světě zvuků. Flipsnack is a digital catalog maker that makes it easy to create, publish and share html5 flipbooks ... Alikvotní zpěv - Wolfgang Saus | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Upload a PDF or design from scratch flyers, magazines, books and more. Author: MAITREA, Catalog: Alikvotní zpěv, Published: Apr 16, 2019 Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu Tato kniha vás díky ohromně jednoduché třístupňové metodě, vytvořené Wolfgangem Sausem, naučí alikvotnímu zpěvu. Proniknete do tajů fascinujícího světa alikvotních tónů a zvuků, jež nebylo možné doposud nikde dohledat. Mimoto kniha Ali ... Alikvotní zpěv - Wolfgang Saus - za 7,05 € | Vydavatel.sk ... . Proniknete do tajů fascinujícího světa alikvotních tónů a zvuků, jež nebylo možné doposud nikde dohledat. Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem. Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Alikvotní zpěv. Kdo napsal knihu Alikvotní zpěv? Autorem je Wolfgang Saus. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem. Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Alikvotní zpěv - Tajemství magického umění hlasu - Saus, Wolfgang Ostatní knihy Tato kniha vás díky ohromně jednoduché třístupňové metodě, vytvořené Wolfgangem Sausem, naučí alikvotnímu zpěvu. Alikvotní zpěv Wolfgang Saus Nakladatelství: Maitrea a.s. Dostupnost: Ihned 132,- Koupit Koupit Informace. Tato kniha vás díky ohromně jednoduché třístupňové metodě, vytvořené Wolfgangem Sausem, naučí alikvotnímu zpěvu. ... Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu ... kniha (manuál) Alikvotní zpěv - Tajemství magického hlasového umění (Saus Wolfgang) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem. Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Kniha Alikvotní zpěv (Wolfgang Saus) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. ... výrazným hlasem.Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip ... Saus Wolfgang - Alikvotní zpěv - tajemství magického umění hlasu , brož Antikvar...

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Saus
DIMENZE
4,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu.pdf

POPIS

Tato kniha vás díky ohromně jednoduché třístupňové metodě, vytvořené Wolfgangem Sausem, naučí alikvotnímu zpěvu. Proniknete do tajů fascinujícího světa alikvotních tónů a zvuků, jež nebylo možné doposud nikde dohledat. Autor srozumitelnou formou zprostředkovává nový a hravý přístup ke světu hudby, vašemu vlastnímu hlasu a vaší muzikálnosti. Metodika Wolfganga Sause je překvapivě efektivní. Je prvním alikvotním zpěvákem na světě, který popsal podstatu a tvorbu alikvotního zpěvu. Díky svým vědomostem a dovednostem, které v knize prezentuje, dokáže nadšené žáky naučit alikvotnímu zpěvu během několika hodin. Tato kniha (spolu s odkazy na zvukové ukázky) představuje pro zpěváky a ty, kteří se chtějí učit zpěvu, odborný, avšak srozumitelný pracovní materiál, jenž oslovuje zástupce mnoha profesí (učitele, moderátory, manažery, lékaře a mnohé další), neboť ti všichni musí být na veřejnosti přítomni charakteristickým, výrazným hlasem. Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem. Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Profesionální hudebníci a učitelé hudby jej mohou použít buď ke skládání alikvotní hudby, nebo k tomu, aby ji logicky přiblížili svým žákům. Wolfgang Saus je alikvotní a barytonní zpěvák, učitel zpěvu, autor, badatel a hlasový kouč. Jeho nadšení pro alikvotní zpěv začalo již v roce 1983. V roce 1994 zanechal své původní vědecké činnosti v oblasti chemie, aby se mohl naplno věnovat umělecké dráze a zasvětit svůj život práci se zvukem a hlasem. Wolfgang tráví svůj čas nejraději prací. Proto je stále na cestách - koncertuje a vyučuje po celém světě. A pokud zrovna nepředává svůj um a znalosti lidem, tak znovu a znovu objevuje svět zvuků a jeho působení, nebo si třeba rád zazpívá s komáry či delfíny.

Chcete si přečíst knihu?Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Saus. Číst Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY