Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny

Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma | Replicamaglie.com

...těninová kuchařka se spoustou zeleniny ... Kuchařky.cz ... . Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny. ... Kuchařka pro naší babičku. Doprava zdarma ... Objevujte nové recepty a kuchařky, napište si seznam potravin anebo se vracejte k oblíbeným receptům z pohodlí vašeho telefonu. Přihlásit se; Registrovat se ... Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny je ten typ kuchařky, která vás naučí vařit něco, co vlastně nemáte rádi. Kuchařku jsem koupila, protože dcera m ... Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma od ... ... . Kuchařku jsem koupila, protože dcera má luštěniny velmi ráda a já se je chtěla naučit připravovat, tak, aby jí chutnali. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny - Petr Klíma. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. LUŠTĚNINOVÁ KUCHAŘKA se spoustou zeleniny pro celou rodinu Petr Klíma. Jak luštěniny zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit, fermentovat, skladovat? Co všechno se z nich dá vyčarovat a jaké druhy se na co hodí nejlépe? A hlavně, jak si na nich i s dětmi pochutnat? Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny. Klíma, Petr. Vydání: Smart Press 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: C 7789. Český veganský šéfkuchař spojuje své zkušenosti ze světové gastronomie s každodenní praxí v restauraci i v domácí kuchyni, kreativní postupy a dostupné sezónní suroviny. LUŠTĚNINOVÁ KUCHAŘKA se spoustou zeleniny . 03. 05. 2019 - Luštěniny jsou kvalitním rostlinným zdrojem bílkovin, nezbytných pro zdravý jídelníček. Jak je ale kreativně zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit a skladovat? Co všechno se z nich dá vařit a jaké druhy se na co hodí nejlépe? Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny Petr Klíma. Jak luštěniny zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit, fermentovat, skladovat? Co všechno se z nich dá vyčarovat a jaké druhy se na co hodí nejlépe? A hlavně, jak si na nich i s dětmi pochutnat? Název: Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny pro celou rodinu Petr Klíma: Dostupnost: skladem do 7 dnů Zboží nám bude do týdne doručeno na sklad a připraveno k expedici.: Cena: 367 Kč s DPH = 334 Kč bez DPH (běžná cena 389 Kč, ušetříte tedy 22 Kč)...

INFORMACE

AUTOR
Petr Klíma
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny.pdf

POPIS

Neházejte hrách na stěnu. Uvařte z něj skvělou večeři! S novou knihou Petra Klímy objevíte kouzlo moderní veganské kuchyně. A protože zásadní součást zdravého jídelníčku představují bílkoviny, je věnována luštěninám jako jejich kvalitnímu rostlinnému zdroji. Jak ale luštěniny skutečně zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit, fermentovat, skladovat? Co všechno se z nich dá vyčarovat a jaké druhy se na co hodí nejlépe? A hlavně, jak si na nich i s dětmi pochutnat a nikdy se u toho nenudit? Český veganský šéfkuchař Petr Klíma spojuje zkušenosti ze světové gastronomie s denní praxí v restauraci i v domácí kuchyni. Využívá originální postupy a sezonní suroviny. Spolu se škálou luštěnin hraje v jeho receptech velkou roli také čerstvá lokální zelenina z farmářských trhů. Autor všechny recepty navíc nejen sestavil, ale i sám nafotil – Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny je tak do posledního klíčku jeho autorským počinem. Kniha obsahuje téměř 80 skvělých receptů plných „zelených bílkovin“ (saláty a pomazánky – klíčené luštěniny – polévky – hlavní jídla – laskominy a sladká jídla).

Chcete si přečíst knihu?Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Klíma. Číst Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY