Rozhovory - Zdeněk Sýkora

Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel, | Replicamaglie.com

...korová, Pavel Kappel. 1 629 K ... Kniha: Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel; Lenka Sýkorová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Rozhovory-Zdeněk Sýkora - Galerie U Betlémské kaple ... . Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel, Lenka Sýkorová Druhý svazek z rozsáhlého monografického projektu věnovaného tvorbě a životu jednoho z nejuznávanějších současných českých malířů představuje Zdeňka Sýkoru jako umělce schopného přesně formulovat odp... Objednávejte knihu Rozhovory - Zdeněk Sýkora v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel, Lenka Sýkorová, porovnání cen z internetových ... Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Lenka Sýkorová - Megaknihy.cz ... ... Objednávejte knihu Rozhovory - Zdeněk Sýkora v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel, Lenka Sýkorová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rozhovory - Zdeněk Sýkora - Pavel Kappel, Lenka Sýkorová. Zdeněk Sýkora (2010) Ventilation tower of Letná tunnel in Prague , decorated by Zdeněk Sýkora Zdeněk Sýkora (February 3, 1920 - July 12, 2011) was a Czechoslovakian modern abstract painter and sculptor, and a pioneer of using computers in art. Zdeněk Sýkora : rozhovory / Article. ... Přeloženo z češtiny "Volume 2 of the publication Zdeněk Sýkora"--Tiráž Názvy DVD: Zdeněk Sýkora - an interview from the series "Europeans ... rozhovory Jana Komárková: Nekonečně možností má tvorba Zdeňka Sýkory, 1997 Jiří Hůla: Životní dílo malíře Zdeňka Sýkory v Městské knihovně, 1995 Trávit čas knihou Rozhovory - Zdeněk Sýkora! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Rozhovory - Zdeněk Sýkora a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Rozhovor v tomto ...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kappel,
DIMENZE
10,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovory - Zdeněk Sýkora.pdf

POPIS

Druhý svazek z rozsáhlého monografického projektu věnovaného tvorbě a životu jednoho z nejuznávanějších současných českých malířů představuje Zdeňka Sýkoru jako umělce schopného přesně formulovat odpovědi na otázky, týkající se jeho práce. Součástí knihy je film na DVD -rozhovor Zdeňka Sýkory s režisérem Jaroslavem Brabcem, který vznikl v projektu ČT "Evropané". Bohatě ilustrováno barevnými reprodukcemi a černobílými fotografiemi ze života a z díla umělce. K vydání připravila Lenka Sýkorová a Pavel Kappel. Česká verze.

Chcete si přečíst knihu?Rozhovory - Zdeněk Sýkora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kappel,. Číst Rozhovory - Zdeněk Sýkora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY