101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace

101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace - Michala Šmikmátorová (ed.), | Replicamaglie.com

...ů s AMOSem ... Kniha, kterou držíte v rukou, obsahuje výběr 101 nejzajíma­věj­ších kreativních nápadů, které spojuje aktuální téma recyklace ... 101 výtvarných projektů s AMOSem | O2 Knihovna ... . Jejím prostřednictvím zjistíte, že z recyklovaného materiálu lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. ... Kniha, kterou držíte v rukou, obsahuje výběr 101 nejzajíma­věj­ších kreativních nápadů, které spojuje aktuální téma recyklace. Jejím prostřednictvím zjistíte, že z recyklovaného materiálu lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. Kniha ... 101 VÝTVARNÝCH PROJEKTŮ S AMOSEM: RECYKLACE | Recenze knih ... ... . Jejím prostřednictvím zjistíte, že z recyklovaného materiálu lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. Kniha 101 výtvarných projektů s AMOSem iba za 12,46 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. 101 výtvarných projektů s amosem - Michala Šmikmátorová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží...

INFORMACE

AUTOR
Michala Šmikmátorová (ed.),
DIMENZE
11,28 MB
NÁZEV SOUBORU
101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace.pdf

POPIS

Výběr 101 nejzajímavějších kreativních nápadů z oblíbeného českého výtvarného časopisu AMOS, které spojuje aktuální téma recyklace. Prostřednictvím této knihy zjistíte, že z recyklovaného materiálu (papír, přírodniny, plast, kov, sklo, keramika, textil, kůže) lze vyrobit předměty nejen užitečné, ale i zajímavé a esteticky hodnotné. Můžete se zde inspirovat k tvorbě elegantních dekorací, roztomilých hraček, úžasných módních doplňků, nepostradatelných praktických pomocníků či nástrojů stylového stolování.

Chcete si přečíst knihu?101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michala Šmikmátorová (ed.),. Číst 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY