Co je nového v právu

Co je nového v právu - Stanislav Mikeš | Replicamaglie.com

...o v právu E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie ... Kniha: Co je nového v právu(Stanislav Mikeš) za 10,49 ... ... . Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Stanislav Mikeš. Pravidla přijatá dnes se zítra stávají zastaralými. Kniha Co je nového v právu(Stanislav Mikeš) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) A co je to vlastně právo v dnešní době? Na tyto otázky se snaží Stanislav Mikeš, advokát se specializací na moderní technologie, odpovědět ve své knize Co je nového v právu. Ochrana osobnosti. Hned v úvodu Mikeš představuje, co práv ... Co je nového v právu | Nová beseda ... . Ochrana osobnosti. Hned v úvodu Mikeš představuje, co právo znamená a jak o něm přemýšlíme. Kniha: Co je nového v právu(Stanislav Mikeš) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Dům knihy.cz > Knihy > Právo > Co je nového v právu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Co je nového v právu. MIKEŠ Stanislav. Info: Nová beseda, 2019 (1.) - váz., 81 str. EAN: 9788090675131 ISBN: 978-80-906751-3-1. Ale co naplat, byl to přece jenom kluk. Text je skvěle, s citlivostí a bez sentimentu, vsazen do ilustrací Mariny Richterové (nar. 1962). Současné reprezentativní vydání (první vyšlo v roce 1997) je doplněno o čtyři dvoustranné barevné obrazy. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. V knihkupectví jako doma. ... Co je nového v právu. Co je nového v právu 13. v edici, S. Mikeš, 2019 Koupit Koupit eknihu. Co je nového v počítačových hrách 14. v edici, H. Bendová, 2019 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Kniha má ambici odpovědět na tyto i další aktuální otázky a podat čtenáři přehled o výzvách, kterým moderní právo v 21. století čelí. Zboží ze stejné kategorie - Co je nového v právu Co se chystá ve stavebním právu; Co nového v judikatuře (nejen) správních soudů; Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 27. 9. 2019. O lektorovi. Mgr. Lukáš Rothanzl. Mgr. Lukáš Rothanzl je advokátem v advokátní kanceláři KVB advokátní kancelář, s.r.o. Je členem pracovní komise (pro veřejné právo I ... Co je nového v právní úpravě víceprací (I) V roce 2013 jsme se na stránkách Stavebního fóra věnovali právní úpravě víceprací ve stavebnictví. Tyto příspěvky však vycházely z tehdy platného občanského zákoníku a z nyní již zrušeného obchodního zákoníku....

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Mikeš
DIMENZE
3,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je nového v právu.pdf

POPIS

Jaká práva má umělá inteligence?Pravidla přijatá dnes se zítra stávají zastaralými. Jak právo reaguje na dynamiku současného světa? Jak se staví k novým technologiím, které vychází z umělé inteligence a sběru velkého množství dat? Proč se soukromí může stát v 21. století jen iluzí a jak jej může právo chránit? A co je to vlastně právo v dnešní době, jaký je jeho smysl a význam? Kniha má ambici odpovědět na tyto i další aktuální otázky a podat čtenáři přehled o výzvách, kterým moderní právo v 21. století čelí.

Chcete si přečíst knihu?Co je nového v právu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Mikeš. Číst Co je nového v právu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY