Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání

Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání - Marek Kolařík | Replicamaglie.com

...setkání 1.1.1 Tréninkové skupiny 1.1 ... Aplikovaná psychologie porodnictví | Odborná literatura a ... ... .2 Skupiny setkání (encounterové skupiny, e-skupiny) 1.2 Historie vývoje SPV v ČR 1.3 Interakční psychologický výcvik na vysokých školách v České republice Marek Kolařík, Ph.D. INTERAKČNÍ PSYCHOLOGICKÝ VÝCVIK 2., doplněné a přepracované vydání Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7203. publikaci Odpo ... Kniha Interakční psychologický výcvik (2., doplněné a ... ... .grada.cz jako svou 7203. publikaci Odpovědný redaktor Jan Czech Sazba a zlom Milan Vokál Návrh a zpracování obálky Antonín ... Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání Marek Kolařík Nakladatel: Grada 2019 Kniha Interakční psychologický výcvik (2., doplněné a přepracované vydání)(Marek Kolařík, Kolařík Marek) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Interakční psychologický výcvik 19. 5. 2019. Inzerce (2. doplněné a přepracované vydání) Autor: Marek Kolařík. V přípravě pedagogů, psychologů a dalších oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Kniha přináší konkrétní hry ...

INFORMACE

AUTOR
Marek Kolařík
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání.pdf

POPIS

Kniha přináší konkrétní hry a postupy pro práci se skupinou. Vedoucím i členům skupiny umožňuje porozumět základním pravidlům a zákonitostem, kterými se práce s výcvikovou skupinou řídí. V přípravě pedagogů, psychologů a dalších příbuzných oborů má interakční psychologický výcvik nezastupitelné místo. Podílí se na rozvíjení sociálních dovedností i na prohlubování profesních kompetencí studentů. V rámci výuky na vysokých školách je většina času stále věnována spíše teoretické přípravě, která nemá vždy adekvátní praktický protipól. Stává se tak, že studenti odcházejí do praxe nedostatečně připraveni nejen na práci s lidmi, ale i se sebou samými. Přitom zlepšování komunikačních dovedností, poznávání vlastních hranic, možností a schopností, a především poznávání silných a slabých stránek u sebe i u druhých a jejich přijímání je nezbytnou součástí kvalitní práce s lidmi. Tato publikace bude díky své srozumitelné a přehledné formě pro studenty i odborníky v oboru velmi užitečnou pomůckou.

Chcete si přečíst knihu?Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Kolařík. Číst Interakční psychologický výcvik: 2., doplněné a přepracované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY