Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše

Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše - Šárka Vávrová | Replicamaglie.com

...moc jako vzkaz duše. Temné matky a jejich dcery ... Nase telo | Sleviste.cz ... . Dva roky autorky sbíraly příběhy žen, které mají napjatý vztah s mámou. Takových žen je ... Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše . Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Otestovaly jste knižní novinku s názvem Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše . ... 90 %. Testováno v období. od 9. 5. 2019. ... Kniha: Jak k nám tělo promlouvá -- Nemoc jako vzkaz duše ... ... . ... 90 %. Testováno v období. od 9. 5. 2019. do 27. 6. 2019 Jak náš duševní stav ovlivňuje naše fyzické zdraví? Co se nám tělo snaží sdělit, když nás bolí hlava nebo záda, trápí nás infekce a další potíže? ... Úvodní stránka Zdraví a životní styl Medicína a alternativní medicína Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše Zdraví a životní styl Sport a hry Jak k nám tělo promlouvá. Nemoc jako vzkaz duše Autorka: Šárka Vávrová. Počet stran: 312 Vazba: vázaná Formát: 153×240 mm ISBN: 978-80-271-2295- Doporučená cena: 349 Kč . Knihu Jak k nám tělo promlouvá vydalo nakladatelství Alferia. A nezapomeňte na ukázku. O autorce. Šárka Vávrová působí jako psychoterapeut a kouč ... Tlak, který vyvíjíme sami na sebe, protože se musíme dívat na něco, na co se dívat nedokážeme. U dětí je to většinou strach dívat se na problémy v rodině. Žena se nechce dívat na svého partnera, protože k němu může cítit vnitřní nenávist," píše v knize Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše. Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše - Vávrová Šárka - Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemo Jak k nám tělo promlouvá (e-kniha) - Šárka Vávrová - Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše: Vávrová Šárka, cena: 349 Kč - Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se...

INFORMACE

AUTOR
Šárka Vávrová
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše.pdf

POPIS

Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Proč se vám stále vrací zdravotní problémy, i když žijete zdravě? Objevte tajemství psychosomatiky! Kniha zkušené terapeutky vám odhalí, že za fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si často ani neuvědomujeme. Usnadní vám odkrýt příčiny vašich potíží a pomůže vám vaše problémy řešit pomocí práce s vlastním já, s vašimi vztahy, potlačenými strachy, starostmi apod. Žijeme-li život plný stresu a trápení, duše začne volat prostřednictvím fyzických potíží o pomoc. Tato kniha vám pomůže odhalit problémy a starosti vyřešit.

Chcete si přečíst knihu?Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Vávrová. Číst Jak k nám tělo promlouvá: Nemoc jako vzkaz duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY