Jazyk a dialog: Výbor z textů

Jazyk a dialog: Výbor z textů - Světla Čmejrková | Replicamaglie.com

...deckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v nejrůznějších podobách) ... Literatura I. Výbor textů 4.v. Horáková, M. od 41 Kč ... ... .V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti ... Výbor z díla české lingvistky Světly Čmejrkové představuje reflexi jejích mnohostranných vědeckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v nejrůznějších podobách). V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti filo ... Jazyk a dialog - Výbor z textů | Odborná literatúra a ... ... . V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti filozofie jazyka, teorie komunikace, sémiotiky), ale ... Všechny informace o produktu Kniha Jazyk a dialog - Světla Čmejrková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jazyk a dialog - Světla Čmejrková. Jazyk a dialog. Výbor z textů Čmejrková Světla NLN s.r.o. 2019. vázaná, 505 str. ISBN 9788074226649-10% 439,-395,- SKLADEM. anotace. anotace; Výbor z díla české lingvistky Světly Čmejrkové představuje reflexi jejích mnohostranných vědeckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v ... Výbor z díla české lingvistky Světly Čmejrkové představuje reflexi jejích mnohostranných vědeckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v nejrůznějších podobách). V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti filozofie jazyka, teorie komunikace, sémiotiky), ale ... Výbor z díla české lingvistky Světly Čmejrkové představuje reflexi jejích mnohostranných vědeckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v nejrůznějších podobách). V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti ...

INFORMACE

AUTOR
Světla Čmejrková
DIMENZE
6,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Jazyk a dialog: Výbor z textů.pdf

POPIS

Výbor z díla české lingvistky Světly Čmejrkové představuje reflexi jejích mnohostranných vědeckých zájmů, za jejichž sjednocující koncept lze pokládat dialog a dialogičnost (v nejrůznějších podobách). V jedenácti oddílech jsou zařazeny články a studie věnované závažným teoretickým problémům (z oblasti filozofie jazyka, teorie komunikace, sémiotiky), ale rovněž články ukazující osobitý přístup autorky k tématům nejaktuálnějším, jako je jazyk, styl, dialog v současných médiích, reklamě, elektronické komunikaci, v uměleckých textech (L. Vaculík, M. Urban) nebo sociolingvistická problematika vztahu jazyka a identity. Výrazný okruh tvoří i studie věnované problematice genderové (jak mluví a píší ženy, jak se mluví s ženami a o ženách) nebo stylu vědecké komunikace. Téměř všechny texty mají přitom na zřeteli současnou českou jazykovou situaci, pohyb prostředků spisovných a nespisovných mezi projevy mluvenými a psanými.

Chcete si přečíst knihu?Jazyk a dialog: Výbor z textů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Světla Čmejrková. Číst Jazyk a dialog: Výbor z textů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY