Kyberšpion

Kyberšpion - David Ignatius | Replicamaglie.com

...í! Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? ... E-kniha: Kyberšpion - David Ignatius | Knihy.ABZ.cz ... ... Cpress Kyberšpion - Ignatius David . David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské rozvědky o ovládnutí jednoho z největších technologických tajemství dneška. Důstojník CIA Harris Čang spolu se svým velitelem Johnem Vandelem, skutečným veteránem špionáže, musí za každou cenu ... Desátý případ Lincolna Rhyma. A Deaver v životní formě. Robert Moreno, americký občan žijící v Jižní Americ ... Kyberšpion | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Desátý případ Lincolna Rhyma. A Deaver v životní formě. Robert Moreno, americký občan žijící v Jižní Americe, se stane na Bahamách obětí kulky profesionálního odstřelovače. Adresa. Internet Mall, a.s. U garáží 1611/1 170 00 Praha 7 +420 605 979 997 (pracovní dny 8 - 16 hodin) [email protected] Kyberšpion (e-kniha) - David Ignatius - Bitva o největší zbraň kybernetického věku. Příběh, který vás nenenchá vydechnout! David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské rozvě David Ignatius a écrit un roman palpitant et troublant, où les erreurs d'un pouvoir mal maîtrisé se payent en sang et où la paix ne s'achète que par traîtrise. Traduit de l'anglais par Philippe Safavi. $16.99. Kyberšpion. David Ignatius. Bitva o největší zbraň kybernetického věku. Příběh, který vás nenenchá vydechnout!...

INFORMACE

AUTOR
David Ignatius
DIMENZE
3,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Kyberšpion.pdf

POPIS

David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské rozvědky o ovládnutí jednoho z největších technologických tajemství dneška. Důstojník CIA Harris Čang spolu se svým velitelem Johnem Vandelem, skutečným veteránem špionáže, musí za každou cenu vypátrat identitu tajemného informátora, jenž poskytuje drahocenná data čínským protivníkům. Lov na „krtka“ se však stává skutečnou noční můrou, která nutí Čanga zpochybnit vše, čemu dosud věřil.

Chcete si přečíst knihu?Kyberšpion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Ignatius. Číst Kyberšpion Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY