Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli

Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli - Pavla Jiříčková | Replicamaglie.com

... vést na cestě k objevování krásy současného okamžiku, zklidnění mysli a pocitu štěstí tady a teď ... Tolle moc pritomneho okamziku | Sleviste.cz ... . Pečlivě sestavené doplňovací stránky inspirativního deníku vám pomohou zapomenout ... Mindful deník - Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli. ... Nechte se vést na cestě k objevování krásy současného okamžiku, zklidnění mysli a pocitu štěstí tady a teď. Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. .. ... Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli ... . Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. ... Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli. Nechte se vést na cestě k objevování krásy současného okamžiku, zklidnění mysli a pocitu štěstí tady a teď. Pečlivě sestavené doplňovací stránky inspirativního deníku vám pomohou zapomenout na každodenní stres. Mindful deník -- Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli. JIŘÍČKOVÁ Pavla. Info: Computer Media, 2019, 156 str. ... 9788074023804 ISBN: 978-80-7402-380-4. Hodnocení: 0 hodnocení Mindful deník -- Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli 0. Pro hodnocení se přihlaste ne...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Jiříčková
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli.pdf

POPIS

Nechte se vést na cestě k objevování krásy současného okamžiku, zklidnění mysli a pocitu štěstí tady a teď. Zastavit se a nadechnout. Jen tak chvíli sedět, nic nedělat a naplno si uvědomovat vše, co k vám v daný okamžik přichází. Být mindful – být si vědom přítomného okamžiku, svých emocí, pocitů a oprostit se od všeho negativního a stresujícího. Pečlivě sestavené doplňovací stránky vám pomohou zapomenout na každodenní stres bez ohledu na to, jak moc zaneprázdněni právě jste.

Chcete si přečíst knihu?Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Jiříčková. Číst Mindful deník: Inspirativní zápisník pro zklidnění mysli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY