Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol: Vysvobození v bardu skrze naslouchání

Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol: Vysvobození v bardu skrze naslouchání - - | Replicamaglie.com

...smrti popisovanými dnešními badateli, širokého uznání ... Kniha mrtvých - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Bardo thödol, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol. Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. ... Vysvobození v bardu skrze naslouchání - Vysvobození v bardu skrze naslouchání - Bardo ... Tibetská kniha mrtvých . Hodnocení produktu: 90% ... ... Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol -- Vysvobození v ... ... ... Tibetská kniha mrtvých . Hodnocení produktu: 90% ... Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol -- Vysvobození v bardu skrze naslouchání ... Vysvobození v bardu skrze naslouchání. Kniha mrtvých je základním dílem tibetského buddhismu. Její vznik se datuje do 8. stol. po Kristu, kdy byla patrně poprvé zapsána, avšak... Načtená tibetská kniha mrtvých - Bardo thödol - Vysvobození z Barda skrze naslouchání Bardo thödol Tibetská kniha mrtvých: Vysvobození v bardu skrze naslouchání Kniha mrtvých je základním dílem tibetského buddhismu. Její vznik se datuje do 8. stol. po Kristu, kdy byla patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti staletích patřila k tajným, „zakopaným" knihám, které nepronikly na veřejnost. Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol. 3 dny. Naše cena: 334 Kč (e-book) Tajemství Tibetu 2 ... Bardo thödol Vysvobození v bardu skrze naslouchání. Kniha mrtvých je základním dílem tibetského buddhismu. Její vznik se datuje do 8. stol. po Kristu, kdy byla patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti ... Tibetská kniha mrtvých Bardo thödol vysvobození v bardu skrze naslouchání náboženství Tibet umírání východní filosofie Živá díla minulosti Bardo thödol. Tibetská kniha mrtvych, v tibetčine བར་དོ་ཐོས་གྲོལ་ (Bardo thödol) - doslova „vyslobodenie v barde cez načúvanie", je jedným zo základných diel tibetského budhizmu, ktorého autorstvo sa pripisuje Padmasambhavovi.Je to budhistický text tantrickej tradície. Bardo thödol je úvod pre živých, ako premôcť smrť a ako sa môže proces umierania ... Nově zaveden i rozvoz knih po Liberci a okolí, platba při převzetí kartou či hotově, způsob dodání zvolte prosím "Dohodnout jiný způsob až po objednání." V případě nejasností pište či volejte, děkujeme!  Tibetská kniha mrtvých - bardo thödol - Vysvobození v bardu skrze naslouchání, 1991 Contents Předmluva 14. dalajlámy Tändzin Gjamccha k českému vydání z roku 1991 Smysl a poslání Tibetské knihy mrtvých (Josef Kolmaš) TIBETSKÁ KNIHA MRTVÝCH Bardo thödol (Vysvobození v bardu skrze naslouchání) Objasněni barda prapodstaty [zvané] Velké vysvobození skrze nasloucháni z [cyklu] „Hluboké učeni o spontánním vysvobozeni skrze rozjímání o pokojných a ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol: Vysvobození v bardu skrze naslouchání.pdf

POPIS

Kniha mrtvých je základním dílem tibetského buddhismu. Její vznik se datuje do 8. stol. po Kristu, kdy byla patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti staletích patřila k tajným, „zakopaným“ knihám, které nepronikly na veřejnost. O její rozšíření se zasloužil až ve 14. století asketa Karmalingpa, jenž ji údajně objevil na hoře Gampodar a předal svým následovníkům. Tato kniha přináší poučení zemřelému na jeho cestě do zásvětí – v „mezistavu“, který následuje po fyzické smrti. Tibetská kniha mrtvých vychází u nás již po šesté a poprvé ji doprovází tibetský originál.

Chcete si přečíst knihu?Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol: Vysvobození v bardu skrze naslouchání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tibetská kniha mrtvých. Bardo thödol: Vysvobození v bardu skrze naslouchání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY