Diktáty pro 2. třídu

Diktáty pro 2. třídu - Petr Šulc | Replicamaglie.com

... a diktáty pro druhou třídu základní školy, školní cvičení Při procvičování postupovat metodicky od nejjednoduššího ke složitějšímu ... Základní škola - 6. třída - diktáty ... ... Pravopisná cvičení - 2. třída ZŠ | Pravopisně.cz ... a diktáty pro druhou třídu základní školy, školní cvičení Při procvičování postupovat metodicky od nejjednoduššího ke složitějšímu. V 1. třídě učitel diktuje zpočátku písmenka → slabiky → jednoduchá slova → věty. Musíme dodržovat tato...

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
9,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Diktáty pro 2. třídu.pdf

POPIS

Tato publikace obsahuje více než 200 diktátů určených zejména pro domácí procvičování základních gramatických jevů a překonání obtíží spojených s českým pravopisem.Kniha je vhodným doplňkem ke všem užívaným učebnicím prvního stupně a její jednotlivá cvičení jsou řazena podle obtížnosti i podle osnov základních škol. Její součástí je samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti a vyhodnocení vašich výsledků.Tento velice úspěšný titul se dočkal již své páté reedice.

Chcete si přečíst knihu?Diktáty pro 2. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Diktáty pro 2. třídu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY