Historie vlků

Historie vlků - Emily Fridlundová | Replicamaglie.com

... navazující na předešlé romány Čtvrtý králův pes a Čas vlků ... Kniha Historie vlků | Moja-Kniha.sk ... . Hynek Tas z Boru znovu ztrácí lásku své ženy Markéty. To ale není vše. Ztrácí také svůj hrádek Vlkov, vodní tvrz Blatec, syna a někde v lesích mizí i jeho vlčice Šedá. Tas však nepatří k těm, kteří by se vzdali bez boje. Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji obklopeném krásnou a drsnou přírodou. Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevš ... KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY duben 2019 - YouTube ... . Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevšímají. Historie vlků; Historie vlků ... Historie knihy. Vznik knihy; Zajímavosti; Citáty o knihách; O čtení ... Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji obklopeném krásnou a drsnou přírodou. Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevšímají. Až když začne hlídat čtyřletého Paula, připadá si potřebná a má pocit, že konečně někam patří. Stále čas Historie vlků. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Historie vlků. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na. www.knihazlin.cz. www.albatrosmedia.cz. Emily Fridlundová. Historie vlků - e-kniha Historie překladů bude brzy k dispozici pouze při přihlášení a bude se spravovat centrálně na stránce Moje aktivita. Předchozí historie bude v rámci tohoto upgradu vymazána. Překlady, které si chcete zapamatovat a použít později, si proto uložte....

INFORMACE

AUTOR
Emily Fridlundová
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie vlků.pdf

POPIS

Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji obklopeném krásnou a drsnou přírodou. Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevšímají. Až když začne hlídat čtyřletého Paula, připadá si potřebná a má pocit, že konečně někam patří. Stále častěji však naráží na zvláštní způsob myšlení Paulových rodičů. A s onemocněním jejich syna vše graduje. Jak však může dospívající dívka, která o světě neví skoro nic, odhadnout následky svých rozhodnutí? Jaký je rozdíl mezi tím, čemu chcete věřit, a čemu doopravdy věříte? A jaký je rozdíl mezi tím, co si myslíte a co nakonec uděláte?

Chcete si přečíst knihu?Historie vlků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Fridlundová. Číst Historie vlků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY