IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi

IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi - Lenka Krupová | Replicamaglie.com

... Leasingy podle IFRS. doc. Ing. Lenka Krupová, Ph ... IFRS: Mezinárodní standardy účetního výkaznictví ... ... .D., MBA Žije dlouhodobě ve Velké Británii. Třetí část zahrnuje oblast prvního přechodu na IFRS z národní účetní legislativy. Tato kniha neobsahuje samostatnou kapitolu Leasingy. Knihu IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi lze proto zakoupit buď samostatně, nebo společně s publikací Leasingy podle IFRS. doc. Ing. Lenka Krupová, Ph.D., MBA Interpretace a aplikace v podnikové praxi ... IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi - Lenka ... ... .D., MBA Interpretace a aplikace v podnikové praxi . Lenka Krupová ... které vysvětlují požadavky IFRS a jejich aplikaci IFRS v podnikové praxi. Je členěna do tří logických celků: První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS. Jsou zde uvedeny požadavky jednotlivých standardů na vykazování a ... Hledáte IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi od Lenka Krupová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Třetí část zahrnuje oblast prvního přechodu na IFRS z národní účetní legislativy. Knihu lze použít buď samostatně, jako pomůcku při studiu požadavků jednotlivých standardů, nebo v kombinaci s publikací IFRS - Aplikace v podnikové praxi vydanou nakladatelstvím VOX v roce 2009. Doc. Ing. IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi | ... standardů účetního výkaznictví především z interpretačního a aplikačního pohledu. Obsahuje množstv...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Krupová
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi.pdf

POPIS

Publikace pokrývá problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z interpretačního a aplikačního pohledu. Obsahuje množství řešených příkladů a případových studií, které vysvětlují požadavky IFRS a jejich aplikaci IFRS v podnikové praxi. Je členěna do tří logických celků:První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS. Jsou zde uvedeny požadavky jednotlivých standardů na vykazování a oceňování položek účetních výkazů.Druhá část knihy se týká podnikových kombinací a konsolidované účetní závěrky. Tato část obsahuje také problematiku reportingu pro účely konsolidované účetní závěrky. Třetí část zahrnuje oblast prvního přechodu na IFRS z národní účetní legislativy.

Chcete si přečíst knihu?IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Krupová. Číst IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY