Tajemství zlatého květu: Čínská kniha života

Tajemství zlatého květu: Čínská kniha života - Carl Gustav Jung, | Replicamaglie.com

...bízí každému, kdo má zájem o dobrodružnou cestu do vlastního nitra vynikající a jednoduchou metodu ukazující, jak zklidnit a ovládnout mysl uprostřed každodenního života ... Carl Gustav Jung / Kniha: Tajemství zlatého květu ... . Tajemství zlatého květu vyšlo v Evropě poprvé v roce 1929 v německém překladu Richarda ... TAJEMSTVÍ ZLATÉHO KVĚTU Čínská kniha života C. G. JUNG RICHARD WILHELM Z německého originálu Das Geheimnis der Goldenen Blüte — Ein chinesisches Lebensbuch, vydaného nakladatelstvím Walter-Verlag AG Olten roku 1992 (12. vydání) přeložili Karel Škoda, Jan Spousta a Jan J. Škoda. Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1997. Inzerát Tajemství zlatého květu - Kniha života v okrese Hlavní měs ... Tajemství zlatého květu - Čínská kniha života - kol ... ... . vydání) přeložili Karel Škoda, Jan Spousta a Jan J. Škoda. Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1997. Inzerát Tajemství zlatého květu - Kniha života v okrese Hlavní město Praha, cena dohodou, od martina na Sbazar.cz. Tajemství zlatého květu - Čínská kniha života - kol., knihu máme skladem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Kniha: Prastaré tajemství květu života - kniha 2 - Drunvalo Melchizedek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... TAJEMSTVÍ ZLATÉHO KVĚTU-ČÍNSKÁ KNIHA ŽIVOTA - Jung C.G. Další vydání jedinečného textu esoterického taoismu, doprovázeného komentáři C. G. Junga. Kniha zprostředkuje vhled nejen do tajné náboženské tradice staré Číny, ale seznamuje zároveň s Jungovým názor... Přečtěte si citace z knihy Tajemství zlatého květu - Thomas CLEARY ... Tajemství zlatého květu: Klasická Čínská Kniha Života. Hodkovičky : PRAGMA, 2008. s. 166. ISBN: 978-7349-137-6. [q10] [s1] [Pošli citaci mailem] [Detail citace] Tagy: Tao, Buddhismus, Čína, Taiji, Meditace. Tato kniha,je velmi zásadní a obrací pozornost člověka na věci, které se stovky a zřejmě i tisíce let přehlížejí.Knihu je určena pro každého, kdo hledá pravý smysl života a chce pochopit co spojuje všechna tzv. náboženství a naše bytí. Tajemství zlatého květu. Čínská kniha života. Carl Gustav Jung, Richard Wilhelm. Základní dílo čínského taoismu s komentářem C. G. Junga. Starý esoterický text čínského taoismu, ovlivněného buddhism...

INFORMACE

AUTOR
Carl Gustav Jung,
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství zlatého květu: Čínská kniha života.pdf

POPIS

Starý esoterický text čínského taoismu, ovlivněného buddhismem, konfucianismem a snad i nestoriánským křesťanstvím, přeložil sinolog Richard Wilhelm z čínštiny do němčiny, opatřil odborným komentářem a požádal svého přítele , slavného psychologa C. G. Junga o psychologický komentář. Text totiž obsahuje praktický návod k meditačním cvičením, umožňujícím čínskému adeptovi vymanit se z pout světa, dosáhnout zdraví a především zrození "zlaté květiny", to jest duchovního znovuzrození.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství zlatého květu: Čínská kniha života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Gustav Jung,. Číst Tajemství zlatého květu: Čínská kniha života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY