Alláhovy děti

Alláhovy děti - Robert Poch | Replicamaglie.com

... charakterizuje žánr i téma. Spisovatel slibuje drsnou četbu, která není pro každého - a svůj slib plní ... Archiv autora: robert | Klub literátů ... . Nejedná se o samoúčelnou literární konstrukci, jejímž hlavním úkolem je šokovat čtenáře až k hranici ... Alláhovy děti 2019; Mrtví se přicházejí někdy rozloučit: Soubor povídek z období let 2002-2007 2007; Špinavá holka 2009; Qinrai 2017; Platinové barvy 2002; všech 7 knih autora. Kniha Alláhovy děti je v Dovoluji si nabídnout malou ochutnávku z knihy povídek „Alláhovy děti", za ch ... Alláhovy děti - Robert Poch | Databáze knih ... . Kniha Alláhovy děti je v Dovoluji si nabídnout malou ochutnávku z knihy povídek „Alláhovy děti", za chybky se omlouvám, jde o text, který byl teprve připraven na profesionální korektury a editace :-). Ukázka je ze začátku… Alláhovy děti od Robert Poch v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha: Alláhovy děti - Robert Poch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Alláhovy děti (Robert Poch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Do světa literatury vstoupil šumperský spisovatel Robert Poch v roce 2002 básnickou sbírkou Platinové barvy. Následně vydal knihy Mrtví se přicházejí někdy rozloučit (2007), Špinavá holka (2007), Ka-zajit (2015), Qinrai (2017), Stíny jeviště (2018) či Alláhovy děti (2019). Alláhovy děti Autor: Poch, Robert Nakladatel: Naše vojsko EAN: 978...

INFORMACE

AUTOR
Robert Poch
DIMENZE
5,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Alláhovy děti.pdf

POPIS

Třináct krátkých povídek je uvedeno stručnou předmluvou, která bez okolků a vytáček charakterizuje žánr i téma. Spisovatel slibuje drsnou četbu, která není pro každého – a svůj slib plní. Nejedná se o samoúčelnou literární konstrukci, jejímž hlavním úkolem je šokovat čtenáře až k hranici znechucení. Ano, to, o čem autor píše, se mohlo stát – a nejspíše se i stalo, a to v podobě možná ještě hrůznější, než autor předkládá. V jednotlivých příbězích popisuje fenomén, kdy někteří muslimové zneužívají džihád, aby zakryli, že jsou: psychopatičtí vrazi, zorganizovaní sérioví zabijáci, co se rozhodli usmrcovat bez zřejmého motivu. Nejčastěji jsou poháněni touhou zabíjet a být zabiti.

Chcete si přečíst knihu?Alláhovy děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Poch. Číst Alláhovy děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY