Café Hyena: (Plán vyprovázení)

Café Hyena: (Plán vyprovázení) - Jana Beňová | Replicamaglie.com

...ihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Databáze knih - Knihovnička | Knihovnicka.NET ... . ... Café Hyena Plán vyprovázení. skladem. vaše cena: 30 Kč; ks: Titul slovenského originálu zní Plán vyprovázení. "Vyprovázení souvisí s láskou. Když někoho vyprovázíte, znamená to, že se nemůžete odpoutat, oddělit, popřípadě nechcete přerušit rozhovor. A také ten, kdo vyprovází, chrání vyprovázeného." Café Hyena Autor Jana Beňová. Titul slovenského originálu ... Kniha: Café Hyena - Jana Beňová | Knihy.ABZ.cz ... . A také ten, kdo vyprovází, chrání vyprovázeného." Café Hyena Autor Jana Beňová. Titul slovenského originálu zní Plán vyprovázení. "Vyprovázení souvisí s láskou. Když někoho vyprovázíte, znamená to, že se nemůžete odpoutat, oddělit, popřípadě nechcete přerušit rozhovor. Café hyena. Jana Beňová; Paseka; Titul slovenského originálu zní Plán vyprovázení. "Vyprovázení souvisí s láskou. Když někoho vyprovázíte, znamená to, že se nemůžete odpoutat, oddělit, popřípadě nechcete přerušit rozhovor. A také ten, kdo vyprovází, chrání vyprovázeného." říká autorka v jednom rozhovoru. Café Hyena (Plán vyprovázení) Jana Beňová ... Nasledovali prózy Parker (2001), Dvanásť poviedok a Ján Med (2003), Plán odprevádzania. Café Hyena (2008), Preč! Preč! (2012). V roku 2010 vyšiel výber z publicistických textov pod názvom Dnes. Za román Plán odprevádzania získala v roku 2010 Európsku cenu za literatúru. Titul slovenského originálu zní Plán vy...

INFORMACE

AUTOR
Jana Beňová
DIMENZE
10,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Café Hyena: (Plán vyprovázení).pdf

POPIS

Těžištěm prózy mladé slovenské autorky je bratislavská Petržalka. Monstrózní sídliště není jen místem děje či metaforou prostoru, ve kterém se téměř nedá orientovat, je přímo jedním z hlavních aktérů: navzdory vší anonymitě a odosobnění žije naplno konkrétními situacemi, specifickou atmosférou a hlasy svých obyvatel. Polyfonní směsici bezejmenných hlasů suverénně vévodí hlas vypravěčky Elzy, průvodkyně labyrintem sídlištní každodennosti, stejně jako krajinou vlastního nitra. Vypráví se o vztazích dvou párů mladých lidí, o jejich zážitcích, myšlenkách, lásce a snech. Jana Beňová (1974) žije v Bratislavě. Vystudovala dramaturgii na VŠMU, je autorkou několika básnických i prozaických sbírek, několik let pracovala v deníku SME jako Jana Parkrová.

Chcete si přečíst knihu?Café Hyena: (Plán vyprovázení) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Beňová. Číst Café Hyena: (Plán vyprovázení) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY