Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz

Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz - Robert T. Kiyosaki | Replicamaglie.com

.... Tuhle knihu je dobré si přečíst pro pochopení žiovota a ekonomiky na dluh ... Konspirace mocných a bohatých - Kiyosaki ... . ... Konspirace mocných a bohatých Autor: Kiyosaki, Robert T. Nakladatel: Pragma EAN: 9788073492090 ISBN: 978-80-7349-209- Originál: Rich Dad´s Conspiracy of the Rich Překlad: Eassey, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 268 stran, česky Rozměry: 15 × 21,7 cm Rok vydání: Robert T. Kiyosaki, Konspirace mocných a bohatých - Osm nových zákonů peněz, Pragma, 2010 Komentáře Ke slovu konspirace zatím nikdo nepřidal žádný komentář Odpověď na dotaz download robert kiyosaki - konspirace mocných a bohatých, osm nových zákonů peněz byla vyhledávána po prvé 18.6.2012 12:18 a naposledy 18.6.2012 12:18. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi n ... Konspirace mocných a bohatých - Osm nových zákonů peněz ... ... .6.2012 12:18 a naposledy 18.6.2012 12:18. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: download robert kiyosaki - konspirace mocných a bohatých, osm nových zákonů peněz Kniha SPIKNUTÍ BOHATÝCH: 8 nových peněžních zákonů ukazuje, že to, co se zdá jako nejhorší doba, je ve skutečnosti rodící se příležitost a pro mnoho lidí zároveň možnost zainvestovat do svého finančního vzdělání. Konspirace mocných a bohatých - Osm nových zákonů peněz Kiyosaki Robert T., Robert Němec - PRAGMA Nakladatelství, Psychologie, Autor: Kiyosaki Robert T., Anotace: Robert Kiyosaki představuje svůj pohled na globální ekonomiku a zabývá se důvody, proč tato bouřlivá doba představuje pro lidi takovou výzvu. Nabízí řešení finančních problémů a vysvětluje, co je, Počet ... Osm nových zákonů peněz Autor: Robert T. Kiyosaki Originál: Rich Dad's Conspiracy of the Rich Překlad: Hana Eassey Počet stran: 268 Vazba: Pevná vázaná Stav: nové Rok vydání: 2010 Jazyk: český Rozměr: 217x150mm ISBN: 978-80-7349-209- Nakladatelství: Pragma . Konspirace mocných a bohatých Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Ekonomie > Robert T. Kiyosaki - Konspirace mocných a bohatých : osm nových zákonů peněz N...

INFORMACE

AUTOR
Robert T. Kiyosaki
DIMENZE
5,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz.pdf

POPIS

Robert Kiyosaki představuje svůj pohled na globální ekonomiku a zabývá se důvody, proč tato bouřlivá doba představuje pro lidi takovou výzvu. Nabízí řešení finančních problémů a vysvětluje, co je hlavní příčinou nynějšího ekonomického chaosu a jak je možno zmírnit jeho dopady. Kniha SPIKNUTÍ BOHATÝCH: osm nových peněžních zákonů ukazuje, že to, co se zdá jako nejhorší doba, je ve skutečnosti rodící se příležitost a pro mnoho lidí zároveň možnost zainvestovat do svého finančního vzdělání.

Chcete si přečíst knihu?Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert T. Kiyosaki. Číst Konspirace mocných a bohatých: Osm nových zákonů peněz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY