Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka

Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka - Irena Nováková Kafková | Replicamaglie.com

...ete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Irena Nováková Kafková Nakladatel: Eminent 2019 Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka kniha od: Vladimír Kafka, Irena Nováková Kafkov ... Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka ... ... ... Kniha Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Přidat komentář. RenataP. 12. května. Jednoduchá útlá knížka plná drobných moudrostí a citací, která ve svém výsledku je přesně tím, co je život sám. ... Vladimír Kafka - knihy. Signál 62 1962; Život naživo 2015; Minulost je mrtvá, život začal právě teď 2012; Ateliér života 2018; Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka 2019; Žánry autora. Esoterika, astrologie, okultismus Literatura nau ... Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka ... . ... Vladimír Kafka - knihy. Signál 62 1962; Život naživo 2015; Minulost je mrtvá, život začal právě teď 2012; Ateliér života 2018; Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka 2019; Žánry autora. Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Duchovní literatura Vojenství Biografie a memoáry Povídky Zdraví Osobní ... Kniha: Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka - Kafková Irena Nováková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Vladim...

INFORMACE

AUTOR
Irena Nováková Kafková
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka.pdf

POPIS

Vladimír Kafka proslul svojí jedinečnou psychoterapeutickou praxí a také HOSTINAMI s Jaroslavem Duškem. Jeho předchozí knihy ŽIVOT NAŽIVO a ATELIÉR ŽIVOTA se staly bestsellery. Díky různým okolnostem vkročil do zcela jiného vnímání a prožívání života i smrti – a vzájemný dialog protikladů bytí ho doprovázel vrcholem jeho života. Právě z této etapy pochází jeho aforismy a živá slova ucelená v této knize. Podávají svědectví o životě, jeho zákonitostech, pravdě, kráse, samotě, lásce, strachu, smrti, nemocech a mnoha dalších okolnostech našeho bytí. Kniha vás navede k vlastnímu poznání života a umožní vám nahlédnout jeho křišťálovou posvátnost i čistou lásku, které jsme všichni součástí.

Chcete si přečíst knihu?Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Nováková Kafková. Číst Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY