Sloni a jiní oni

Sloni a jiní oni - Tomáš Roreček | Replicamaglie.com

...bľúbenom kníhkupectve Martinus! Zvířata, hudební nástroje, tma nebo i strašidla ... Sloni a jiní oni za 6,32€ | Gorila ... . To všechno najdete v knize krátkých rýmovaných básní a říkanek Sloni a jiní oni, kterou napsal Tomáš Roreček.Pokud se na vás v naší soutěži usměje štěstí, kniha vhodná pro děti od pěti let skončí ve vaší knihovničce. +420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected] 0 hodnocení Sloni a jiní oni 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napí ... Sloni a jiní oni | Albatrosmedia.cz ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny. Autorem je Tomáš Roreček ... Sloni a jiní oni. Kdo napsal knihu Sloni a jiní oni? Autorem je Tomáš Roreček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Sloni a jiní oni - Tomáš Roreček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sloni a jiní oni. Tomáš Roreček Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Sloni a jiní oni Roreček Tomáš Fragment , 2019 Sloni a jiní oni - Roreček Tomáš . V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny. Počet stran: 103, Cena: 149 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: FRAGMENT, Krátké básničky, inspirované převážně zvířátky. Kniha je doprovázena ... E-kniha Sloni a jiní oni od [email protected]š Roreček. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Věřili byste, že je v téhle knížce básnička o ptakopyskovi? A proč by ne! V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny. Sloni a jiní oni. Tomáš Roreček. V této knížce krátký...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Roreček
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloni a jiní oni.pdf

POPIS

V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny. Autorem je Tomáš Roreček, který se dlouhodobě věnuje především psaní hudebních textů (Chinaski, Kryštof, K. Gott aj.). Tvorbou pro děti se zabývá od narození syna a dnes by už stěží dokázal říct, který žánr jej baví víc. Ilustracemi knihu opatřil skvělý výtvarník Luděk Bárta.

Chcete si přečíst knihu?Sloni a jiní oni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Roreček. Číst Sloni a jiní oni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY