Třináct záhad

Třináct záhad - Agatha Christie | Replicamaglie.com

...tie je postupně vydala časopisecky v roce 1928 a o čtyři roky později k nim připojila sedm dalších příběhů - řešených tentokrát v salonu manželů Bantryových, věrných přátel slečny Marplové - a vydala knižně pod titulem Třináct záhad ... Kniha: Třináct záhad (Agatha Christie) | Martinus ... . Kniha: Třináct záhad Autor: Agatha Christie Příběhy vyprávějí hosté této dámy; jde o málo známé a dosud nerozluštěné záhady, které vypravěči sami zažili nebo se shodou okolností dostali do jejich bezprostřední blízkosti. Třináct záhad od Agatha Christie v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha: Třináct záhad Autor: Agatha Christie Šestice záhadných případů, které si každé úterý předkládá k ... Třináct záhad / Slečna Marplová (2) --- PITAVAL - databáze ... ... . Třináct záhad od Agatha Christie v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha: Třináct záhad Autor: Agatha Christie Šestice záhadných případů, které si každé úterý předkládá k rozřešení takzvaný Úterní klub společnost scházející se v postarším domě v malé anglické vesničce St. Mary Mead , uvádí poprvé na scénu ... Třináct záhad je jedna ze dvou povídkových sbírek, ve kterých hraje hlavní roli slečna Jane Marplová. Jak už napovídá název, v knize je 13 kratších povídek, někde se řeší vražda, někde pouze nějaká krádež. Vždy se sejde nějaká parta lidí, někdo řekne příběh a ostatní hádají konec. Marplová: Třináct záhad kniha od autora Christie Agatha. Šestice záhadných případů, které si každé úterý předkládá k rozřešení takzvaný Úterní klub - společnost scházející se v postarším domě v malé anglické vesničce St. Mary Mead -, uvádí poprvé na scénu detektivní literatury slečnu Ja...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Třináct záhad.pdf

POPIS

Jednoho úterního večera zavítá na návštěvu postaršího domku v malé anglické vesničce St. Mary Mead pět různorodých osob – mladý spisovatel, umělkyně, penzionovaný komisař ze Scotland Yardu, místní farář a advokát. Přijmou pozvání milé a laskavé starší dámy a v její společnosti se rozhodnou pro příjemný způsob, jak se zabavit – založí klub a týden co týden se pokusí rozluštit nějakou nevyřešenou záhadu, kterou postupně převypráví každý ze zúčastněných. Ač jde o zapeklité případy, je to právě nenápadná, ale velice bystrá hostitelka, kdo si s nimi nakonec poradí. Šesticí takto vzniklých povídek, vydaných časopisecky v roce 1928, uvedla Agatha Christie na pole detektivní literatury nejslavnější a nejpopulárnější vyšetřovatelku zločinů všech dob, slečnu Jane Marplovou. Později k nim přidala sedm nových příběhů – představených tentokrát za pomoci dalších několika postav v salonu přátel slečny Marplové, manželů Bantryových – a vznikla sbírka Třinácti záhad, jež se v této podobě dostává k českému čtenáři poprvé.

Chcete si přečíst knihu?Třináct záhad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Třináct záhad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY