Vlastním hlasem: In Her Own Voice

Vlastním hlasem: In Her Own Voice - - | Replicamaglie.com

...dní muzeum (Praha) Národní muzeum Prague Musée national (Prague) Muzeum Narodowe (Praga) Vlastním hlasem In Her Own Voice kol ... VIAF ID: 169328876 (Corporate) ... . / Národní muzeum (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 306 Kč . běžná cena: 340 Kč ... GELNAROVÁ Jitka, SOUČKOVÁ Ema (eds.), Vlastním hlasem / In Her Own Voice, 143 s., Národní muzeum, 2019; GELNAROVÁ Jitka, Útěk, nebo invaze? Migrační krize na politických transparentech, 152 s., Národní muzeum, 2018; GELNAROVÁ Jitka, Politický transparent jako hmotná paměť veřejného prostoru. Příspěvek k muze ... campaign website - CLYDEFORCONGRESS.COM ... ., Národní muzeum, 2018; GELNAROVÁ Jitka, Politický transparent jako hmotná paměť veřejného prostoru. Příspěvek k muzejní ... In Her Own Voice in Prague. Schedule and tickets for the upcoming exhibition. Náprstek Museum of Asian, African and American Cultures, 26/4/2019 - 5/1/2020. Find latest news, tickets, current info on Goout. We know about all the best events. Vyhlašujeme VÝHERCE CD, které právě vydal Radioservis/ Radiotéka. Skladby současných českých skladatelek pro sólovou flétnu, to je nový projekt, který natočila Jana Jarkovská. Nazvala ho Vlastním... Váš hlas je neoddělitelný od toho, jak vás vidí ostatní, ale váš vztah se svým hlasem je dalek zřejmého. Rébecca Kleinberger studuje, jak používáme a chápeme náš hlas a hlasy ostatních. Vysvětluje, proč nemáme rádi zvukový záznam našeho hlasu, rozdíly mezi naším vnějším, vlastním a vnitřním hlasem -- a pozoruhodné věci, které sdělujete, aniž byste si ... Pohádka Nejlepší přítel: Kristína Svarinská alias Rézinka nemluví vlastním hlasem SEGMENTÁLNÍ A SUPRASEGMENTÁLNÍ ŘEČOVÁ IMITABILITA. ... vlastním hlasem imitátor ... while retaining the average F0 of his or her own natural voice. ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlastním hlasem: In Her Own Voice.pdf

POPIS

V roce 2019 si připomínáme 100 let od chvíle, kdy ženy v českých zemích mohly poprvé volit a být voleny na základě všeobecného a rovného volebního práva. Bylo to v obecních volbách 15. června 1919. Definitivně pak volební právo žen v Československu stvrdila ústava z roku 1920. Česko-anglická publikace s bohatým obrazovým doprovodem, vydaná ke stejnojmenné výstavě, zachycuje mnohovrstevnatý a dosud neukončený proces ženské emancipace v prostoru českých zemí, jeho různé cesty i obsahy. Ženskou emancipaci v jejích mnoha podobách vnímá jako úsilí o možnost definovat sebe sama, své životní role a cesty. Chápe ji jako právo "hovořit vlastním hlasem". Dobové obsahy a limity ženské emancipace ukazuje na 26 příbězích konkrétních známých, ale i méně známých žen - různé národnosti, pocházejících z různého sociálního prostředí a žijících v různé době. Tyto ženy ve výstavě společně "vyprávějí" příběh ženské emancipace. Příběh o překonávání společenských bariér, které omezují lidský potenciál žen.

Chcete si přečíst knihu?Vlastním hlasem: In Her Own Voice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vlastním hlasem: In Her Own Voice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY