Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první

Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první - Mike Ashley, | Replicamaglie.com

...t hold tomuto autorovi a na motivy jeho příběhů napsali deset povídek, které vám ... Kniha: Nová dobrodružství Julese Verna II (Mike Ashley a ... ... ... Popis: ová dobrodružství Julese Verna - Kniha druhá V druhém svazku reprezentativní antologie se opět setkáváme s autory, kteří si oblíbili dílo zakladatele vědecko-fantastického románu Julese Verna a svými příběhy mu skládají hold. Kniha povídek je zařazena do úspěšné řady Jules Verne pro 21. století, kde všechny knihy vycházejí s obálkami a ilustracemi Zdeňka Buriana. Kni ... Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první - Mike ... ... . století, kde všechny knihy vycházejí s obálkami a ilustracemi Zdeňka Buriana. Kniha Nová dobrodružství Julese Verna 1 získala na databázi knih vynikající hodnocení 80 %. Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha druhá V druhém svazku reprezentativní antologie se opět setkáváme s autory, kteří si oblíbili dílo zakladatele vědecko-fantastického románu Julese Verna a svými příběhy mu skládají hold. V třinácti povídkách s Ashley Mike - Brown Eric - Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první - 5 svazků - 150,- Kč - žánr: Literatura pro mládež, Dobrodružství; Ashley Mike - Brown Eric - Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha druhá - 7 svazků - 210,- Kč - žánr: Literatura pro mládež, Dobrodružství První čtení ; Vlastivěda; Liter. pro podnikatele ... Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha druhá. Všeobecné informace: Autor: Ashley Mike, Brown Eric: Anotace: Působivé příběhy a originální nápady Julese Verna fascinují čtenáře po celém světě už více než sto let. Autoři science fiction a fantasy, které pojí ......

INFORMACE

AUTOR
Mike Ashley,
DIMENZE
9,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první.pdf

POPIS

Příběhy Julese Verna fascinují čtenáře po celém světě už více než sto let. Začtěte se do deseti originálních povídek, napsaných podle Vernových příběhů, sepsaných jako hold tomuto významnému autorovi. Překvapí vás fantastické vize či nečekaná dokončení Vernových románů, o čemž svědčí již názvy povídek: „Šest neděl v balonu“, „Obří trpaslíci“ či „Pravdivá historie Barbicanovy cesty“. Kniha povídek je zařazena do úspěšné řady Jules Verne pro 21. století, kde všechny knihy vycházejí s obálkami a ilustracemi Zdeňka Buriana.

Chcete si přečíst knihu?Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Ashley,. Číst Nová dobrodružství Julese Verna - Kniha první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY