Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint

Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint - Petr Pavlík | Replicamaglie.com

...životní dílo umělce, který se Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Petr Pavlík ... Masky - Petr Dvořáček - Megaknihy.cz ... . 1 000 Kč ... Monografie českého výtvarníka vydaná u příležitosti autorovy výstavy. Poutnice / Girl Pilgrim Petr Pavlík. Česká poutnice v Japonsku - Alena Bímová ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint - Petr Pavlík. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2010, Petr Pavlík, 360, česk ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Petr Pavlík. 1 000 Kč ... Poutnice v Laby ... Kniha: Génius a malířka labyrintů | Knihy.ABZ.cz ... ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Petr Pavlík. 1 000 Kč ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Petr Pavlík. 1 000 Kč ... Poutnice / Girl Pilgrim Petr Pavlík. 955 Kč ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Pavlík Petr Cena: 840 Kč ... Veith Walter Cena: 198 Kč V labyrintu tajností ... Věrnostní program, v rámci kterého máte možnost zdarma získávat celou řadu atraktivních dárků, chápeme jako odměnu zákazníkovi, který u nás pravidelně nakupuje knihy, a rádi bychom touto ... Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Pavlík Petr Cena: 840 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Generál ve svém labyrintu - Márquez, Gabriel García ; Internetové knihkupectví ABZ Vám přináší zábavu, poučení, radost, vědomosti, napětí i vášeň a mnoho dalšího formou knih již 14 let. Petr Pavlík: Poutnice v labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint, Pavlík P a kol., 360 s., Gallery Praha, ISBN 978-80-86990-40-8 Autorské katalogy [ editovat | editovat zdroj ] Petr Pavlík: Kresby a obrazy, 1974, Cigánek J, kat. 7 s., G. Ústí nad Orlicí Poutnice v Labyrintu / Girl...

INFORMACE

AUTOR
Petr Pavlík
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint.pdf

POPIS

Obsáhlá monografie malíře a sochaře Petra Pavlíka, někdejšího spoluzakladatele Volného seskupení 12/15.Pozdě, ale přece, shrnuje obrazem i slovem celoživotní dílo umělce, který se díky své široké a všestranné orientaci věnuje kromě mnohaletého pedagogického působení i publicistické a kritické činnosti. Je proto vedle několika našich předních teoretiků umění a publicistů (Richard Drury, Jiří Hůla, Jaromír Zemina ad.) i sám autorem některých textů v publikaci. Kniha vychází dvojjazyčně (v češtině a angličtině) a zahrnuje množství barevných reprodukcí a dokumentárních fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pavlík. Číst Poutnice v Labyrintu / Girl Pilgrim in the Labyrint Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY