Pustá duše

Pustá duše - Dan Simmons | Replicamaglie.com

...nu? Po přečtení téhle slátaniny jsem uvažovala, že snad přehodnotím úctu, kterou k němu chovám, ale budu to považovat za úlet, na který máme všichni svaté právo ... Pustá duše (The Hollow Man) ... . Je to zoufalá ... Pustá duše - Dan Simmons. MISTROVSKÝ ROMÁN OD AUTORA HYPERIONU, TERRORU A PÁTÉHO SRDCE… Jeremy Bremen má tajemství. Celým životem ho provází... Simmons, Dan: Pustá duše. Nakladatelství Mystery Presss, jehož portfolio tvoří především detektivky a thrillery, udělalo další krok stranou a vydalo román jednoho z nejvýraznějších spisovatelů fantastiky posledních třiceti let. V autorově bibliografii nepatří k nejdůležitějším, přesto si zaslouží pozornost nejen ... Kniha: Pustá duše - Dan Simmons. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Pustá duše - Dan Simmons | Kniha na Alza.cz ... . V autorově bibliografii nepatří k nejdůležitějším, přesto si zaslouží pozornost nejen ... Kniha: Pustá duše - Dan Simmons. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kontakt. Mystery Press s.r.o. Šafaříkova 370/11, 120 00 Praha 2. Tel: +420 777 563 781. Banka: 2200762930/2010 Pustá duše Jeremy ...

INFORMACE

AUTOR
Dan Simmons
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Pustá duše.pdf

POPIS

Jeremy Bremen má tajemství. Celým životem ho provází schopnost číst lidem myšlenky. Zná všechny jejich skryté touhy i obavy a pouze díky své manželce Gail, která roky fungovala jako štít mezi ním a děsivou tíhou jeho vědomostí, ještě nepřišel o rozum. Jenže Gail umírá, její vědomí postupně utichá a Jeremymu hrozí, že se z náhlého přívalu myšlenek zblázní. A proto se dává na útěk – před svou myslí, minulostí i sám před sebou –, v naději, že mu samota a izolace přinesou kýžený mír. Dílem osudu se však stává svědkem násilného činu a následně vyráží na zrádnou cestu po temné a nebezpečné Americe, která ho zavede do zábavního parku, doupěte vraha i nemocničního pokoje v St. Louis a na níž ho po celou dobu doprovází hlas, jenž ho vzývá, aby odhalil uhrančivé tajemství v samém srdci smrtelnosti.

Chcete si přečíst knihu?Pustá duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Simmons. Číst Pustá duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY