Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice

Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice - Irena Kašparová | Replicamaglie.com

...znam pořadu Studio 6 České televize z 13 ... Archive Domácí vzdělávání | Alternativní školy ... .2., kde hovořil Ludvík Zimčík, ředitel Mateřské a Základní školy Březová a maminka žáka 7. třídy Alena Stašková o možnostech domácího vzdělávání. Ludvík Zimčík popisuje, jak je možné v domácím … Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice (978-80-972769-4-2) Kniha - autor Irena Kašparová, 232 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Populárně-naučná kniha představuje fenomén domácího vzdělávání, tak jak je od roku 1989 praktikován v České republice. Bití, psychické deptání či pronásle ... Hithit - Spolu: Průvodce domácím vzděláváním v České republice ... . Bití, psychické deptání či pronásledování zažilo ve svých rodinách čtyřicet procent žen. Policie se zabývala pětinou všech případů domácího násilí, pouze tři procenta doputovala k soudu. Zjistil to průzkum obecně prospěšné společnost proFem, která výsledky zveřejnila na úterní diskusi Mluvme spolu o domácím násilí. Agroturistika v České republice Průvodce ČR První ucelený praktický průvodce agroturistikou od Šumavy po Beskydy nabízí přehled o možnostech dovolené či víkendů na českém venkově. Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice (978-80-972769-4-2) Kniha - autor Irena Kašparová, 232 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Populárně-naučná kniha představuje fenomén domácího vzdělávání, tak jak je od roku 1989 praktikován v České republice. Hithit - Spolu: Průvodce domácím vzděláváním v České republice "Spolu. To byl můj osobní důvod pro volbu domácího vzdělávání." Spojili jsme síly s HitHitem, abychom získali prostředky na vydání knihy, která přináší ojedinělý, hluboký pohled na domácí školu z osobní a profesní zkušenosti autorky Ireny ......

INFORMACE

AUTOR
Irena Kašparová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice.pdf

POPIS

Populárně-naučná kniha představuje fenomén domácího vzdělávání, tak jak je od roku 1989 praktikován v České republice. Chcete učit své dítě doma? Zajímá vás, odkud se myšlenka domácího vzdělávání vzala? Přemýšlíte o tom, co vede rodiče k tomu, aby učili své děti doma? Toužíte nahlédnout do domovů domácích vzdělavatelů a zjistit, jak své děti doma učí? Pak je tato publikace právě pro vás. Kniha je rozdělena do tří částí. První přináší praktické informace pro ty, kteří o domácím vyučování pro sebe a své děti uvažují. Druhá část knihy přináší dvě obecná zamyšlení nad tématy, která s domácím vzděláváním úzce souvisí. Jsou jimi vzdělání a dětství. Poslední část knihy je věnována třem případovým studiím ze života domškoláků v Čechách a na Moravě. Seznámíte se zde se Zelenými, kteří žijí bez hodin, ve vlastnoručně vyrobeném domě, blízko přírodě; se Svobodovými, kteří v domácím vzdělávání našli svobodu spolutvořit a přebírat zodpovědnost za budoucnost vlastních dětí a s Novými, pro které domácí škola znamenala únik z bezvýchodné situace šikany na malé venkovské škole. Kniha je určena odborníkům a studentům z řad sociálních i pedagogických věd, jakož i zajímajícím se rodičům současných i případných budoucích domškoláků. Autorka čerpá z vlastního dlouhodobého výzkumu i života. Je maminkou čtyř dětí, které vzdělávala doma, zároveň vede studijní program Sociální antropologie na Masarykově univerzitě v Brně, kde se tématu domácího vzdělávání věnuje i profesně posledních deset let. Kniha je opatřena tematickým i jmenným rejstříkem a seznamem odborné použité literatury pro další bádání čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Kašparová. Číst Spolu: Průvodce domácího vzdělávání v České republice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY