Stýskání zažehnáno

Stýskání zažehnáno - Soňa Červená | Replicamaglie.com

...nkují Soňa Červená, Pavlína Štorková a Miroslav Zavičár ... Stýskání zažehnáno - eSeznam.cz ... . Spoluautorem projektu je Jan Králík. Soňa Červená - jedinečná umělkyně nejen v českém, ale i světovém měřítku, popsala svůj osud v ... Soňa Červená: Stýskání zažehnáno (zdroj Radioservis) Soňa Červená ztělesňuje na českém i světovém uměleckém nebi jedinečnou souhru nečekaných spojení: je podobně doma v činohře a v hudebním divadle, jako v muzikálu či opeře z jakéhokoli období a stylu, překonává hranice času i prostoru stejně samozřejmě jako hranice žánrů. Soňa Červená: Stýskání zažehnáno. Academia, Praha, 201 ... Stýskání zažehnáno - 2 CD - Červená Soňa | Prodej knih ... . Soňa Červená: Stýskání zažehnáno. Academia, Praha, 2017, 404 s. Sami je znáte. Lidi, kteří nežijí jeden, ale mnoho životů. Lidi vícera talentů, které se jim podařilo osedlat a vybrousit k dokonalosti. Lidi, kteří při všem, co prožili a co umějí, zůstali skromní. Pětidílná zkrácená četba z knihy Soni Červené Stýskání zažehnáno, kterou loni v královéhradeckém rozhlase připravil herec a režisér Jan Sklenář, mapuje období čtvrtstoletí od počátku 90. let, až po rok 2015.Je zajímavé sledovat, jak koketování Červené s návratem do Prahy probíhá naprosto pozvolně na ploše několika let a uskuteční se spíše díky v tu ... Audiokniha Stýskání zažehnáno. Soňa Červená - jedinečná umělkyně nejen v českém, ale i světovém měřítku, popsala svůj osud v autobiografickém diptychu Stýskání zakázáno a Stýskání zažehnáno. Kapitola nultá Jsem zavilý samotář (Divadelní noviny 2004, č. 9, s. 1 + 8-9, Zdeněk A. Tichý 2015 Od mého znovusetkání s Vltavou uplynulo nové čtvrtstoletí. Neuvěřitelná léta, která bych chtěla popsat, třeba jen sama pro sebe. Kdybych ale přece jen stihla vydání druhého dílu, určitě nebudu... Soňa Červená - jedinečná umělkyně nejen v českém, ale i světovém měřítku, popsala svůj osud v autobiografickém diptychu Stýskání zakázáno a Stýskání zažehnáno. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . Stýskání zažehnáno. Všeobecné informace: Autor: Červená Soňa: Anotace: Vzpomínky české operní a koncertní pěvkyně a herečky rekapitulují předevš...

INFORMACE

AUTOR
Soňa Červená
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Stýskání zažehnáno.pdf

POPIS

Operní pěvkyně aherečka Soňa Červená rekapituluje po svých devadesátých narozeninách právě dovršené čtvrtstoletí od návratu ze světových scén do vlasti. Ačkoli vše směřovalo ke klidnému odpočinku, po čtyřicetileté operní kariéře v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Anglii a USA a po činoherním působení v Hamburku, New Yorku, Hongkongu aSydney se jí doma otevřely další, nečekané umělecké možnosti. Navzdory věku,díkyželeznépíliavšestrannostitalentůsevrátilanaoperníičinoherníscény, na koncertní pódia a filmová plátna, do rozhlasu i televize a začala psát. Vše s úspěchem a ohlasem mimo jakákoli očekávání. Kniha Stýskánízažehnánonavazujenapaměti nazvané Stýskání zakázánoa na knihu Můj Václav. .

Chcete si přečíst knihu?Stýskání zažehnáno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Červená. Číst Stýskání zažehnáno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY