Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny

Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny - David Frej | Replicamaglie.com

...otraviny, koření a byliny. Plánovaný termín dotisku: 5 / 2020 ... Koření | AWA shop, Zdravá výživa, superpotraviny, šungit ... ... . ... Cílem této knihy je ukázat, že protizánětlivý jídelníček z dostupných potravin, koření a bylin zahrnuje to nejlepší ze stravy našich předků. Výzkum prokazatelně ukazuje, že u těch, kteří jedí ... EM 196 - Život bez zánětu - superpotraviny, koření a byliny : Nakladatelství: Eminent: Zásadní součástí protizánětlivého režimu je strava. Protizánětlivý jídelníček z dostupných potravin, koření ... Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny - David ... ... . Protizánětlivý jídelníček z dostupných potravin, koření a bylin výrazně snižuje zdravotní potíže. Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0 Život bez zánětu - Jak snížit riziko nemocí - David Frej ... Formát: 13,6 x 22 cm Počet stran: 360 Vazba: pevná Superpotraviny, koření a byliny Nevyvážená strava je v průmyslově vyspělých zemích hlavní příčinou úmrtí. Na zhoršování... Uložit ke srovnání ... Tento web využívá k poskytování služeb, usnadnění použití, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies. Frej David: Život bez zánětu - Jak snížit riziko nemocí Nevyvážená strava je v průmyslově vyspělých zemích hlavní příčinou úmrtí. Na zhoršování zdravotního stavu populace se podílejí polotovary, velké množství soli a konzervantů, rafinované oleje a cukr, málo zdravých tuků, ořechů a semínek, ryb, zeleniny a ......

INFORMACE

AUTOR
David Frej
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny.pdf

POPIS

Nevyvážená strava je v průmyslově vyspělých zemích hlavní příčinou úmrtí. Na zhoršování zdravotního stavu populace se podílejí polotovary, velké množství soli a konzervantů, rafinované oleje a cukr, málo zdravých tuků, ořechů a semínek, ryb, zeleniny a ovoce. Zásadní součástí protizánětlivého režimu je právě strava. Nespočívá v dietách a koktejlech ze superpotravin nebo v neustále doporučované stravě s nadbytkem sacharidů, ale v synergickém účinku mnoha protizánětlivě působících potravin. Cílem této knihy je ukázat, že protizánětlivý jídelníček z dostupných potravin, koření a bylin zahrnuje to nejlepší ze stravy našich předků. Výzkum prokazatelně ukazuje, že u těch, kteří jedí vyváženě, se riziko civilizačních nemocí — od alergií přes cukrovku, nemoci srdce a rakovinu až k zažíva¬cím obtížím — snižuje až o devadesát procent. Pokud k těmto lidem chcete patřit také, je tato kniha určena právě vám. Cesta je jednoduchá: K potlačení nezdravého zánětu musíme omezit nebo zcela vyloučit některé škodlivé pokrmy a ve větší míře jíst správné kombinace potravin působící proti zánětu.

Chcete si přečíst knihu?Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frej. Číst Život bez zánětu: Superpotraviny, koření a byliny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY