Poušť, všude poušť

Poušť, všude poušť - Ivona Březinová | Replicamaglie.com

...GO! - Ve spárech džungle GO! - Poušť, všude poušť Poušť, všude poušť: Gang odvážných Go! Šestice dětí se pod dohledem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště ... Poušť, všude poušť | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Sahara se jim zpočátku ukazuje ve své exotické kráse, ale plánovaný dvoudenní výlet terénními auty do nitra pustiny se brzy mění v boj o život. Známá šestice ve věku deseti až šestnácti let - Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta - se s doprovodem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Série dobrodružných knih pro čtenáře školního věku. Jednotlivé díly se odehrávají v různých prostředích prakticky po celém světě (moře, hory, džungle, poušť…). Hlavní hrdinové jsou ... Poušť, všude poušť | Albatrosmedia.cz ... . Série dobrodružných knih pro čtenáře školního věku. Jednotlivé díly se odehrávají v různých prostředích prakticky po celém světě (moře, hory, džungle, poušť…). Hlavní hrdinové jsou ve věku 10 až 16 let. Tvoří partu, která se vždy dostane do velmi nebezpečné, život ohrožující situace. Dokáží přežít nejen kvůli dávce štěstí, ale hlavně díky ... Známá šestice ve věku deseti až šestnácti let - Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta - se s doprovodem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Čtenářská recenze: Ivona Březinová - Poušť, všude poušť. Dobrodružná edice GO - Gang odvážných pro děti od 10 let, zavede čtenáře tentokrát na Saharu. Tuniská poušť vypadá zprvu lákavě, svět je tam úplně jiný, tolik exotiky a zajímavých věcí! Šestice kamarádů z Gangu odvážných vás vezme na výpravu nejen do Krkonoš (Nevinná lavina), ale i do daleké thajské džungle (Ve spárech džungle), mezi písečné duny africké pouště (Poušť, všude poušť) nebo do vln Karibiku (Ztraceni ve vlnách). Poušť, všude poušť. Kdo napsal knihu Poušť, všude poušť? Autorem je Ivona Březinová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Poušť, všude poušť a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Poušť, všude poušť (e-kniha) - Ivona Březinová - Známá šestice ve věku deseti až šestnácti let - Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta - se s doprovodem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara se jim zpoč Ivona Březinová: Poušť, všude poušť . Šestice dětí se pod dohledem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara se jim zpočátku ukazuje ve své exotické kráse, ale plánovaný dvoudenní výlet terénními auty do nitra pustiny se brzy mění v boj o život. Gobi / Poušť v mé duši autor: Messner Reinhold doporučená cena: 289 Kč naše cena:243Kč...

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Poušť, všude poušť.pdf

POPIS

Známá šestice ve věku deseti až šestnácti let – Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta – se s doprovodem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara se jim zpočátku ukazuje ve své exotické kráse, ale plánovaný malý výlet terénními auty do nitra pustiny se brzy mění v boj o život. Uchrání se Gang odvážných před sálajícími slunečními paprsky? Budou mít dostatek vody? Nesmete všechny nebezpečná písečná bouře? A neukrývá se v písku pod jejich nohama nějaká další hrozba? Čtvrtý příběh série GO! Vyšlo již Ztraceni ve vlnách, Nevinná lavina, Ve spárech džungle.

Chcete si přečíst knihu?Poušť, všude poušť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Poušť, všude poušť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY